Kerkese per mospranim ne forum (per dhenie ban)


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Kerkese per mospranim ne forum (per dhenie ban)

  Receta Gatimi

  Propozoj qe kushdo qe ka paragjykime mbi nje grup njerzish te mos pranohet ne kete forum. Racizmi dhe superioriteti nuk eshte pjese e shoqerisesone. kush eshte me mua te votoje.

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e rooney
  Anėtarėsimi
  Feb 2007
  Postime
  24
  Reputacioni
  0

  Re: Kerkese per mospranim ne forum (per dhenie ban)

  Une jam dakord bile bile te jap doren.(buzeqesh kur te te jap doren se do shkrepen aparatat hahahaha)
  Kukull je kukull te thone.

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Kerkese per mospranim ne forum (per dhenie ban)

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kuklla\";p=\"14063
  Propozoj qe kushdo qe ka paragjykime mbi nje grup njerzish te mos pranohet ne kete forum. Racizmi dhe superioriteti nuk eshte pjese e shoqerisesone. kush eshte me mua te votoje.
  Si te erdhi ky mendim moj kukull????????????

  Pe dicka te tille apo keshtu kot??????????

 4. #4

  Re: Kerkese per mospranim ne forum (per dhenie ban)

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kuklla\";p=\"14063
  Propozoj qe kushdo qe ka paragjykime mbi nje grup njerzish te mos pranohet ne kete forum. Racizmi dhe superioriteti nuk eshte pjese e shoqerisesone. kush eshte me mua te votoje.
  Kukulla mos u zgjero kaq shum se veprimet e mia un i mora

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Kerkese per mospranim ne forum (per dhenie ban)

  Une besoj se keto gjera zgjidhen ne privat nuk eshte nevoja te behen publike

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kerkese per mospranim ne forum (per dhenie ban)

  un per vete nuk jam dakort sepse forumi eshte per te gjithe racistat, ballistat, legalistat, fashistat etj,

  ketu nuk eshte e thene se pse ne nuk e pelqejme dike dhe ne duhet ti japim atij (BAN).

  prandaj te nderuar anetare sic tha dhe Emaus problemet zgjidhini ne privat ose mos i jepni muhabet nese ai person nuk ju pelqen.

  me respekt PoLiGrAfIkSi

 7. #7
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: Kerkese per mospranim ne forum (per dhenie ban)

  Ju lutem, gjerat personale ne privat!

  Faleminderit

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  14

  Re: Kerkese per mospranim ne forum (per dhenie ban)

  Gjithashtu dhe une dakord me shumicat nga ju, gjerat personale nuk duhet te ndikojne ne forum, ketu c'do njeri shpreh ideat e veta, dhe sigurisht qe duhet te jete nje vend argetimi!

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Kerkese per mospranim ne forum (per dhenie ban)

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PoLiGrAfIkSi
  un per vete nuk jam dakort sepse forumi eshte per te gjithe racistat, ballistat, legalistat, fashistat etj,

  ketu nuk eshte e thene se pse ne nuk e pelqejme dike dhe ne duhet ti japim atij (BAN).

  prandaj te nderuar anetare sic tha dhe Emaus problemet zgjidhini ne privat ose mos i jepni muhabet nese ai person nuk ju pelqen.

  me respekt PoLiGrAfIkSi
  Boo sa i mire je! Sa inat qe te ka marre Mima ty !

  Per ban kto qe hapin kshu lloj temash duhet te jene te paret per eliminim,pasi tregojne me shume superioritet se normal ppl,gjasme interesante pfff!

 10. #10
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: Kerkese per mospranim ne forum (per dhenie ban)

  Kjo teme nuk ka pse te merret per paragjykime pasi nuk eshte e tille. (shakate ndonjeher keqkuptohen)

  Ju lutem vizitoni hapesirat me argetuese ne kete forum.

  Ju faleminderit per mirekuptimin.

  Argetim te kendshem

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Kėrkesė pėr bursė
  Nga armendi1984 nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-01-2009, 10:26 PM
 2. KERKESE
  Nga AMADEK nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-05-2007, 08:09 PM
 3. Kerkese...
  Nga Alb-Angel nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-04-2007, 07:43 PM
 4. [Kerkese]10 temat e fundit ne forum
  Nga vigan nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 06-01-2007, 02:49 PM