Me kalimin e vetive,dashuria venitet apo forcohet?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Me kalimin e vetive,dashuria venitet apo forcohet?

  Receta Gatimi

  Nuk e di cfare mendoni per dashurite te cilat mbijetojne per vite me rradhe,edhe se cdo dite perballen me friken se mos partneri/a do mbingopet me te njejtin person e do i duken te merzitshme te njejtat buze,te njejtat duar te njejtat fjale te njejta vende se ka vizitu do behen monotone apo do rifreskohen cdo here?

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  cdo gje ka nje fillim nje kulm edhe nje perfundim...kshu qe varet se ne cilen faze esht dashuria ne fjale....

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Se besoi se mund te venitet cdo dite ka nje sfide te re? cdo dite eshte ndryshe nga e dieshmia. Lindin femije. Po besoi se kio varet shume nga te dy partneret. sbesoi se jeta eshte vetem puthje,ledhatime e sex
  UNE BESOI SE ESHTE DASHURI,LUMTURI,RESPEKT E NJE FAMILIE E LUMTUR

 4. #4
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Nqs njeri prej partnereve i ka keto mendime dhe dyshime ne koke, atehere me kalimin e kohes dashuria do te venitej duke filluar nga ai partner i cili i mendon keto gjera, por nqs te dy jane te sigurt per ate qe ndjejne dhe kane deshiren per te kaluar gjithe te ardhmen se bashku, atehere dashuria vetem do forcohej cdo dite...

 5. #5
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Nqs dashuria ekziston nga te dyja anet ateher besoj se ajo mund te forcohet ....

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Per mendimin tim eshte shume e komplikuar! Pasi kuptojme "dashurine" e fshehur kur e humbim! por besoj se kulmi i dashurise se 1 ēifti eshte vetem vitin e pare te lidhjes

 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Per mendimin tim eshte shume e komplikuar! Pasi kuptojme "dashurine" e fshehur kur e humbim! por besoj se kulmi i dashurise se 1 ēifti eshte vetem vitin e pare te lidhjes


  do na friksosh ti me kete a?


 8. #8
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Per mendimin tim eshte shume e komplikuar! Pasi kuptojme "dashurine" e fshehur kur e humbim! por besoj se kulmi i dashurise se 1 ēifti eshte vetem vitin e pare te lidhjes
  I bashkohem mendimit tend.

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin


  do na friksosh ti me kete a?

  nuk eshte per frik, mbase dhe gabohem, por me pas dashuria kthehet ne nevoj

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 18-05-2013, 10:26 AM
 2. Ah kjo dashuria!
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 31-05-2012, 03:20 PM
 3. Thone se me kalimin e viteve njeriu ndryshon
  Nga Enkelejda_24 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 09-05-2012, 05:57 PM
 4. Dashuria
  Nga florenti1 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-04-2012, 11:12 AM
 5. Dashuria rritet me kalimin e viteve
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-02-2010, 06:59 PM