Zbulo partnerin pėrmes cokollatės


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  Zbulo partnerin pėrmes cokollatės

  Receta Gatimi

  Cokollata? Njė pasion autentik. Ndjesitė qė jep njė cokollatė nuk janė tė reja; dihet qė konsumimi i saj ėshtė shumė e mirė pėr aspektin psikologjik. Por thuhet qė ka edhe njė marrėdhėnie mes personalitetit dhe cokollatės. Sipas njė studimi tė fundit, cokollata, mbushja e saj, pėrbėrėsit e preferuar kanė lidhje me personalitetin. Zbuloni pėrmes cokollatės qė preferon partneri juaj tipin e tij I gatshėm pėr cdo gjė Kush pėlqen cdo lloj cokollate ėshtė njė person i aftė tė adaptohet me cdo situatė, duke arritur tė pėrballojė edhe ngjarje tė pazakonta. Ky person arrin tė bėjė surpriza me ndonjė efekt special. Burra ‘qumėshti” Tė dashuruarit me cokollatėn e bardhė janė shpesh persona ende tė parritur. Pėlqejnė tė jetojnė me tė shkuarėn dhe mallėngjehen shumė pėr kujtimet e tyre. Cokollatė e zezė, por jo shumė Kush zgjedh cokollatėn e zezė ėshtė njė person shumė konkret dhe aktiv nė cdo gjė qė bėn. Janė njerėz shumė krijues dhe dijnė tė jenė tė gėzueshėm dhe shumė optimistė pėr tė nesėrmen. Emocione tė forta Tė dashuruarit me cokollatėn super tė zezė janė njerėz shumė tė vendosur. Personaliteti i fortė mund t’i cojė nė sjellje prej njerėzisht mendjemėdhenj dhe ndonjėherė diktatorė. Cokollatė e mbushur Tė dashuruarit me cokollatat e mbushura janė njerėz tė pavendosur. Janė njerėz nervozė dhe asnjėherė tė kėnaqur, tė cilėt zakonisht zgjedhin cokollatat e vogla tė mbushura me kafe ose lėng portokalli. Po ashtu shihni mėnyrėn se si partneri juaj ndan cokollatėn pėr tė zbuluar se c’lloj i dashuri ėshtė.P.sh: nėse e gris letrėn e cokollatės dhe e hedh menjėherė do tė thotė se ėshtė njė person qė nuk kujdeset pėr detajet. Ai ėshtė njė njeri me kokė mbi re. Kush e heq letrėn me njė kujdes tė tepruar, tregon rregull dhe disiplinė, sjellje kėto shumė tė ftohta. TCH

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Mua me pelqen ēokollata e mbushur! i pavendosur!

 3. #3
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  un jam mix to mix se i pelqej te tera .... megjithate kur e lexova me pelqeu per veten ....  p.s.: Renix e degjove kengen ???

 4. #4
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Per mua mjafton te kete emrin cokollate...aq shume kane filluar te me pelqejne kohet e fundit...

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Dhe mua me pelqejne .

 6. #6
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  mesaduket te gjith po thon qe u pelqejn te gjitha cokollatat sepse ka an me pozitive ....... ??

 7. #7
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  mesaduket te gjith po thon qe u pelqejn te gjitha cokollatat sepse ka an me pozitive ....... ??
  Une mund te ta vertetoj me dy dhembe te prishura ne dy muaj...

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  mesaduket te gjith po thon qe u pelqejn te gjitha cokollatat sepse ka an me pozitive ....... ??
  jo te gjithve ...mua psh nuk me pelqejn fare cokollatat , ose mund te ha pak dhe direkt me velin
  1 keshill per ty ulkina : mos ha shum cokollata se ne ate mosh qe je e ke fytyren sh delikate dhe nuk te bejn mir

 9. #9
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  Une mund te ta vertetoj me dy dhembe te prishura ne dy muaj...
  hahahhahahhahah

 10. #10
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  jo te gjithve ...mua psh nuk me pelqejn fare cokollatat , ose mund te ha pak dhe direkt me velin
  1 keshill per ty ulkina : mos ha shum cokollata se ne ate mosh qe je e ke fytyren sh delikate dhe nuk te bejn mir
  e kisha ne kuptimin qe me pelqejn qe te gjitha po rrah i ha sepse e di problemin qe mund te kem megjithate sh flm

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 10 Menyra per te Relaksuar Partnerin...
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-06-2012, 02:08 PM
 2. Zbulo sa terrheqes je ;)
  Nga labja nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 27-02-2012, 10:35 PM
 3. Copa e fundit e ēokollatės –vėrtet mė e shijshmja
  Nga vaaldr1n nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 12-02-2012, 11:13 PM
 4. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 15-06-2009, 01:05 PM