Ēfare jane... reputacioni, piket, postimet?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Ide Ēfare jane... reputacioni, piket, postimet?

  Receta Gatimi

  si fillestare ne kte forum ka sh gjera qe nuk i di
  psh- cf esht kjo <reputacion> qe njeri e kareputacionin 10 , 6 , 4 etj
  un psh e kam 0
  -ku i merrni kto inf qe postoni ?
  -apo , si esht kjo puna qe ktu fitoke pik , se nuk e kuptoj

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  reputacioni eshte nje sistem pikesh ketu ne forum! Sa me shume postime ke aq me i lart eshte reputacioni (dmth aq me shume e famshme je! ne forum )

  piket shtohen dhe nga vjetersia ne forum, por dhe anetaret e tjere mund te vleresojne postimet qe keni bere. Si dhe ju mund te jepni Reputacion, negativ/pozitiv mbi nje teme.

  Per te dhene Reputacion duhet te klikoni mbi shenjen e Yllit qe gjenden ne ēdo fund postimi. siē eshte treguar dhe ne foto!  Funksione te tjera:
  Kur jeni i identifikuar, pasi te keni bere 1 postim, disa minuta me pas keni aktiv butonin Ndrysho Postimin, qe ben te mundur modifikimin e tekstit.
  Butoni, pergjigju, qe mund ti pergjigjesh anetarit parafoles.
  Butoni, Pergjigju duke cituar, mund ti pegjigjesh anetarit parafoles duke kaluar dhe shkrimin e tij ne postimin tuaj.
  Butoni vetem ikon, eshte CITIM i SHUMFISHTE, nqs deshironi te citoni me shume se 1 postim nga te tjere ne shkrimin tuaj. Klikoni kete ikon ne disa postime dhe me pas duhet te klikoni pergjigje tek tema, butoni i madhe

  Nqe do te dini me shume, mjafton te pyesni perseri ose te lexoni keto tema qe flasin per Guida mbi perdorimin e Forumit.

  Si te vendosesh foto ne forum, si te vendosesh video etj...

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  po reputacion vetes i shton dot , bej shaka
  flm per info renix

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  jo vetes nuk i shtoni dot reputacion! Por nqs e klikon ju jep rezultatin e reputacioneve si dhe ne keni marr reputacion per ate teme.

  Tek Paneli i Anėtarit dhe Profili Im ne menun SIPER ne te DJATHTE mund te gjeni akoma opsione shtese.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-01-2013, 04:57 PM
 2. Ēfarė janė teleskopėt
  Nga alboboys nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-04-2009, 09:56 PM
 3. Ēfarė janė Fjalėt e Urta ose Proverbat
  Nga EMAUS nė forum Gjuha Shqipe
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 03-02-2009, 09:56 PM
 4. *Piket dhe Eurot?????*
  Nga Alb-Angel nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 30
  Postimi i Fundit: 03-11-2007, 07:21 AM