Facebook lanson profilet e reja


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Post Facebook lanson profilet e reja

  Receta Gatimi


  Ka ndodhur mė shpejtė se sa qė ėshtė pritur realisht! Funksioni i ri i pėrmirėsuar i Facebook Profile Pages tashmė ėshtė i gatshėm pėr testim.

  Pėr risinė e ofruar, Facebook ka zgjedhur njė formė interesante pėr t’i njoftuar pėrdoruesit, pasi qė lajmi i dhėnė ėshtė bėrė publik pėrmes rrjetit social pėr mikro-blogje – Twitter, disa orė pasi qė themeluesi i Facebook, Mark Zuckerberg ishte paraqitur nė emisionin 60 Minuta.

  Sipas njoftimit tė Facebook, thuhet se funksioni i freskuar i Pages (faqet) do tė fillojė prej nesėr, mirėpo duket se kjo mundėsi ofrohet edhe sot.
  Tė gjithė ata qė duan ta aktivizojnė kėtė opsion, duhet qė tė klikojnė sipėr njoftimit tė rrjetit tė tyre social, pėr tė aktivizuar faqen e tyre, e cila tashmė vjen me mundėsi tė reja, duke pėrfshirė edhe faqen e ri-dizajnuar tė informatave personale, mė shumė fotografi, interesimet e pėrdoruesit tė shfaqura si imazhe, marrėdhėnie mė tė detajuara dhe shumėēka tjetėr.

 2. #2
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Nuk me duket nje ide e mire te nderrosh dezajnin e faqes cdo vit...Shume perdorues, sapo mesohen me komandat e njerit profil, vjen versioni i ri dhe kjo i le pak si te "zhgenjyer" kur i shfaqet...
  Megjithate, ky eshte mendimi im. Mark Zuckerberg e di me mire se une, jo me kot ka mbi 500 milion perdorues ne rrjetin social te tij...

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Dhe un mendoj se eshte nej gabim pasi tani sa u mesuam dhe direkt do te kaljm tek dizanj tjeter , per disa do te jet e veshtir dhe e merziteshme , por sa te mesohen

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. HTC lanson telefonat e Facebook
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-02-2011, 01:42 AM
 2. Facebook do tė blejė 15 biznese tė reja
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-12-2010, 09:09 PM
 3. Facebook shton veēori tė reja
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-12-2010, 07:33 PM
 4. Apple lanson dy modele tė reja tė MacBook Air?
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-10-2010, 04:16 PM
 5. Facebook prezanton tri veēori tė reja
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-10-2010, 07:17 AM