BEBAT E FORUMISTAVE


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 15 prej 15
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  BEBAT E FORUMISTAVE

  Receta Gatimi

  I uroj Carolines qe bebi i saj te rroje sa malet te behet i bukur si e ema dhe i forte e i zgjuar ne jeten e tij.
  ta gezoje dhe emrin qe Carolina do na e thote se si e ja ka vene.

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  BEBAT E FORUMISTAVE

  Seriozisht e ke?

  Kaq sekret e paska mbajtur carolina?

  Ti rroje, po une po se degjova nga ajo nuk e besoj

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  BEBAT E FORUMISTAVE

  hahahhahahahahaha...sa bukur qe qenka kur ta thone te rroje dhe e merr vesh gjithe lagja.....ehe.......e kemi seriozisht.....

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  BEBAT E FORUMISTAVE

  PoLiGrAfIkSi
  harrova te te them faleminderit.....

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  BEBAT E FORUMISTAVE

  edhe ty EMAUS
  thanks.....

 6. #6
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  BEBAT E FORUMISTAVE

  Karolina! Te te rroje, e pas me jete te gjate dhe sa me shume lumturi!

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  BEBAT E FOTUMISTAVE  Urime bebit Carolines, me jete te gjate te, me te gjitha te mirat te rritet i shendosh dhe i bukur si mami


  dhe nje dhurate

 8. #8

  BEBAT E FORUMISTAVE

  Me jete te gjate! Carolina

 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  BEBAT E FORUMISTAVE

  Te te rroje Carolina, duam dhe foto te bebit

 10. #10
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  BEBAT E FORUMISTAVE

  Urime Carolina , me jete te gjate dhe sa me te bukur

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  BEBAT E FORUMISTAVE

  Carolina me jete te gjate shyqyr qe dhe ti je mire.
  Por cune e ke apo goc.
  besoj se e ke cun.

 12. #12
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  BEBAT E FORUMISTAVE

  carolina te te rroje beba jete dhe shendet paste

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e argjiro
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  milano
  Postime
  108
  Reputacioni
  0

  BEBAT E FORUMISTAVE

  URIME CAROLINA. TE TE RROJE SA MALET.

 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  BEBAT E FORUMISTAVE

  Urime Carolina & Poligrafiksi!!

  Sa te shpejte u treguat mo!!

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  BEBAT E FORUMISTAVE

  FALEMINDERIT TE GJITHEVE!!!

  JENII SHUME TE MIRE!!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi