15 fotot me te bukura te vitit 2009 nga National Geographic


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12

  15 fotot me te bukura te vitit 2009 nga National Geographic

  Receta Gatimi

  Pinguini Mbret duke notuar  Pinguine mbi akullnaje  Peshkaqeni Balene  Ujku Gri Meksikan  Ujevara ne malet Porcupine  Ujevara ne Gjirin e Ngushte ne Havasu  Snoqualmie Falls Washington  Rock Fort Indi

  Peshkaqen ne shkembinj nenujor  Mjelme ne lumin Avon  Lugina e lumit Zhabe Kanada  Bregdeti i Santa Monica  Bottlenose Dolphins at waterfall bluff  Ariu polar me kelyshet e tij  Arinj te Murme


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Fantastike, uroj 1 dite te behem dhe un nje fotograf i mire per natyren!

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Mbreslense keto fotografi shum te bukura ! Gjithmon me ka pelqyer roli i fotografit

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Te fotografosh natyren e eger eshte shume veshtire, gjithashtu kafshet ne pergjithesi, pasi duhet te kapesh momentin e duhur. Si ne rastin siper, dy arinjte duken sikur jane prej dore!

  Ka disa ēaste te jetes qe vetem fotografia i shpreh dhe i nxjerr ne pah!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fotot me te bukura ne bote HD
  Nga abdullah92 nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 11-07-2012, 07:36 PM
 2. 10 fotot me te bukura nga sportet per 2011
  Nga 3r1k0 nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-12-2011, 04:38 PM
 3. Fotot me te bukura nga Seria A
  Nga ReniX nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-04-2010, 09:25 PM
 4. 10 fotot me te bukura nga Hapesira!
  Nga ReniX nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 14-06-2009, 03:18 PM