250 milionė njerėz pėrdorin Facebook Connect


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Post 250 milionė njerėz pėrdorin Facebook Connect

  Receta Gatimi
  Gjatė njė interviste nė konferencėn e internetit Le Web, nė Paris, drejtori i rrjetit tė zhvilluesve tė Facebook, Ethan Beard, deklaroi se mė shumė se 250 milionė njerėz e pėrdorin funksionin Facebook Connect ēdo muaj.

  Dhe numrat janė ende nė rritje – vetėm gjatė vitit tė kaluar, mė shumė se 100 milionė nga kėta pėrdorues kanė filluar tė qasen nė Facebook Connect nga faqet e jashtme.


  Kjo ndoshta ka tė bėjė me faktin se mbi dy milion faqe tė internetit kanė shtuar opsionin Facebook Connect qė nga viti 2008, kur Facebook e mundėsoi kėtė lloj shėrbimi pėr faqet e jashtme.

  Dėshironi njė tjetėr statistikė? Dhjetė mijė faqe tė reja shtojnė Facebook Connect, ēdo ditė, tė paktėn, kėshtu deklaroi Ethan Beard nė konferencė. / Telegrafi /

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Facebook Connect mund ta perdorni dhe per tu Identifikuar tek Lirenti.com

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Obama nuk lejon vajzat tė pėrdorin Facebook
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-12-2011, 12:36 PM
 2. Dy miliardė njerėz pėrdorin internetin
  Nga gjendar nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 28-01-2011, 09:16 PM
 3. Nė Facebook ngarkohen 750 milionė fotografi
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-01-2011, 08:59 AM
 4. 250 milion njerėz pėrdorin Facebook, ēdo ditė
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-11-2010, 10:02 AM
 5. Facebook me 300 milionė pėrdorues
  Nga aurel nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-09-2009, 02:10 PM