Horoskopi...sa me pershatet ?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 23 prej 23
 1. #21
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12

  Receta Gatimi

  un jam binjaket...por un si besoj ktyre me then drejten...gjithsesi pershkrimet n cdo shenje jan sh t pergjithshme saqe i pershtaten t gjithve jo vetem shenja vet por edhe t tjera

 2. #22
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  une jam Peshore 90%

 3. #23
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Peshqit.........20 Shkurt-20 Mars

  Eshte shenje uji dominuar nga Jupiteri dhe Neptuni.Te lindurit ne shenjen e peshqit jane solid,te durueshem,te embel dhe tolerant.Shpesh merziten dhe skane shume besim.Pervecse kane nje karakter kompleks ata karakterizohen edhe nga nje fantazi te madhe dhe nje aftesi te mrekullueshme per te mesuar dhe per ti kapur shpejt keto mesime.Jane te pavendosur dhe nuk kane aftesi organizative,preferojne te punojne dhe te udhehiqen nga dikush.Profesionet e tyre mund te jene:futbollist,infermier,mekanik,fotograf.Kane nje ndjenje te forte besimi fetar dhe jane te prir per art.Duke qene shume te rezervuar nuk eshte e lehte ti njohesh dhe ti kuptosh deri ne fund.Per ta miqesia dhe dashuria e vertet dhe te gjata jane vlerat thelbesore dhe te rendesishme.

  Si te besh per vete nje mashkull Peshqit.
  Mashkulli i peshqeve eshte idealist,kompleks,romantik,i paparashikueshem,por edhe shume haterli dhe emotiv.Duhet te jete i mbushur me dashuri dhe perkujdesje.Femra e tij ideale duhet te dije te marre inisiativen.Bejeni te kuptoje qe ju pelqen rregullit dhe e artit.
  Nje keshille:Mos i prekni gjerat e tij.....eshte shume xheloz per to

  Si te besh per vete nje femer Peshqit.Femra e peshqve eshte shume femerore,romantike,e embel dhe e brishte.Ka dhunti ta beje te ndjeje mashkullin e saj qenien me te rendesishme te botes.Ka qejf te adhurohet,perkedhelet dhe te degjohet ndryshe ajo vuan dhe trishtohet.Mashkulli qe ajo kerkon duhet te jete i forte dhe i qendrueshem.
  Nje keshille:Flisni shume per te.
  ncncncnc nuk me besohet 90% i vertet!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Horoskopi Ditor
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 330
  Postimi i Fundit: 04-02-2014, 08:46 PM
 2. Horoskopi Javor
  Nga labja nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 02-12-2013, 11:28 AM
 3. Horoskopi i dashurise !!
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 18-09-2013, 10:07 PM
 4. Horoskopi Humoristik !!
  Nga labja nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 24-09-2012, 07:42 PM
 5. HOROSKOPI i Pranverės !!
  Nga labja nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 17-03-2012, 07:19 PM