Cila eshte Idea qe keni per te ndryshuar Boten?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Cila eshte Idea qe keni per te ndryshuar Boten?

  Receta Gatimi

  Nese do te kishit ne dore shkopin magjik, cila eshte Idea qe keni per te ndryshuar Boten?  Sigurisht qe ka gjera qe duhen ndryshuar ne kete bote!

  Jepni mendimin tuaj! per Wind of Change!

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  tani para ksaj pyetje po me duket vetja si ato MISS-et shqiptare qe thon : do vendosja paqe , do beja qe njerzit te mos urreheshin, do hiqja korrupsionin,do i beja te varfrit te pasur etj etj
  un per vete si fillim do hiqja kte zakonin e gjak-hak-marrjes ( qe esht me teper ne veri te shqiperis ) ..me vjen shum keq per ata femij qe jan te izoluar dhe paguajn per dicka qe skan faj
  gjithashtuu do beja dicka qe ..esht e pa mundur : VDEKJA TE NA VINTE VETEM NGA PLEQERIA ..ka njerez qe rrojn deri ne 100 e ca vj e te tjer qe vdesin aq te rinj
  per momentin kaq

 3. #3
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Gjeja e pare qe me erdhi ndermend ..... DO TE DOJA QE TE KISHTE ME SHUME DASHURI DHE SINQERITET !!!! ... DHE ME PAK INTERES URREJTE .....

 4. #4
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  mire eshte edhe keshtu sic eshte ...........po ta ndryshoja mbase del me keq

 5. #5
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Njeriu nuk duhet te eci me "ide"...por me fakte...imja mbetet asgje...askush nuk ka mundur te ndryshoj boten...pasi do te dukej absurde...te rejat dhe ndryshimet mes "boteve"...krijojne llojshmeri...

  e ne na duhet pasi do te na dukeshin ditet dhe njerzit kaq monoton....bota eshte shume e bukur...mjafton ta shohesh me syrin pozitiv...

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  paj me mujt mi ndryshu do sene t'mijat e mi ndreq do tjera, bota ish kon park me lule...

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  bota eshte ne ndryshim vazhdimisht...mjafton te behesh dhe ti pjese e ketij ndryshimi gjithmone duke reflektuar gjerat pozitive te ketij ndryshimi.

 8. #8
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  1_absolutisht heqja e kamatave ,fajdeve ,interesave te ngushta te shthurura ,qe po shthurin boten !!! 2_ barazia para zotit dhe ligjit .....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cila VIP eshte ne foto?
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 179
  Postimi i Fundit: 24-07-2013, 09:30 PM
 2. Cila ka qene dhurata me e bukur qe keni marre?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 23-07-2013, 04:06 PM
 3. Shikoni cila kenge ishte Nr1 diten qe keni lindur!
  Nga EMAUS nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 29-09-2012, 12:56 PM
 4. 5 menyra sesi Facebook e ka ndryshuar boten
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-08-2011, 12:16 PM
 5. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-03-2009, 10:28 AM

Etiketat pėr kėtė Temė