Femrat kunder Meshkujve dhe anasjelltas!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 18 FillimiFillimi 123456712 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 350
 1. #21
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  Receta Gatimi

  Sa llafe paskeni ju nje gje ju them un

  Femrat pa meshkujt nuk kan ku te ven

 2. #22
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Sa llafe paskeni ju nje gje ju them un

  Femrat pa meshkujt nuk kan ku te ven
  ndoshta ke te drejt ...KURSE ju meshkujt ja dilni fare mire edhe pa neve ..sepse keni njere tjetrin (shaka)

 3. #23
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Sa llafe paskeni ju nje gje ju them un

  Femrat pa meshkujt nuk kan ku te ven
  kush tha ...????? o.O femrat ja dalin gjithmon edhe pa meshkujt ....

 4. #24
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga 3r1k0 Lexo postimin
  -Femra eshte mbreteresha e botes........por skllave e mashkullit
  -Ekzistojne 2 lloje femrash .....ato qe flasin gjithmone dhe ato qe nuk heshtin kurre
  -Femrat asnjehere nuk verejne ate qe bejne .....por ato perhere dallojne ate qe nuk bejne
  skan si te jen skllave kur ja dalin shum mir vet .....
  meshkujtve tu thuash per 1 pun .... vertet ndreqin nje po hapin 500 te tjera ....

 5. #25
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  skan si te jen skllave kur ja dalin shum mir vet .....
  po sigurisht........i kane te gjitha mundesite qe tia dalin edhe vete ........ por asnjehere nuk do te arrijne as ti afrohen origjinalit............

 6. #26
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  renix kjo tregon qe meshkujt kane 1 "neuron" ........
  jo, burri me i thjeshte haha! femra komplikime!


  Vertet, femra futi shejtanin ne shishe!!! por harroi ti vinte tapen!

 7. #27
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  shiko kto qe kemi shkruajtur me lart , jan shkr me teper per humor ...por ska burr nene te mohoj faktin se forca e femres nuk ka te krahasuar me ate te mashkullit
  pranojeni dhe mos e zgjasni me

 8. #28
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Perparesit e femrave para meshkujve
  1. Nėse ndonjėra ėshtė e stresuar, mjafton tė kujtojė se ne quhemi "seksi i bukur".

  2. Nuk kemi nevojė tė vėmė kollare.

  3. Nuk na dhemb kur kryqėzojmė kėmbėt.

  4. Nėse vendosim tė bėjmė profesione burrash, quhemi "pioniere", nėse ata (burrat) vendosin tė bėjnė profesion grash quhen pederastė.

  5. Inteligjenca jonė ėshtė e krahasueshme me atė tė burrave. Por pamja jonė ėshtė mė e mirė.

  6. Nėse vrasim dikė dhe arrijmė tė vėrtetojmė qė kjo ka ndodhur gjatė ciklit menstrual, na ulet dėnimi.

  7. Truri ynė ka tė njėjtin kapacitet me trurin e burrave, megjithėse kemi 6 miliard nervura me pak. Kjo do tė thotė se jemi mė eficente.

  8. Ne jemi nė gjendje tė bėjmė disa gjėra njėkohėsisht.

  9. E dimė gjithmonė se ku i kemi vėnė ēorapet.

  10. Gruaja e presidentit quhet "first lady". (burri i presidentes ėshtė njė zero nė tė majtė, megjithėse rri nė tė djathtė)

  11. Nėse martohemi me trashėgimtarin e fronit jemi "mbretėresha", nėse njė burrė martohet me trashėgimtaren e fronit, ėshtė vetėm burri i mbretėreshės)

  12. Ne jemi ato qė vendosim sa fėmijė tė bėjmė.

  13. Ne i ndiejmė fėmijėt tė na lėvizin brenda nesh.

  14. Fėmijėt thonė gjithmonė "mami" fjalėn e parė.

  15. Gjithmonė jemi tė sigurta qė fėmija ėshtė i yni.

  16. Kemi leje lindjeje.

  17. Vizita te gjinekologu ėshtė mė e kėndshme sesa vizita te mjeku i prostatit.

  18. Ne quhemi "ylli" i dasmės.

  19. Keni dėgjuar ndonjėherė tė flitet pėr "muzė frymėzuese" nė gjininė mashkullore???!!!!!

  20. Jetojmė mė shumė.

  21. Jemi mė rezistente ndaj dhimbjeve dhe infeksione. Kemi mė pak probleme kardiake.

  22. Djersijmė mė pak.

  23. Kur mbytet anija ne kemi pėrparėsi tė hipim tė parat nė varkat e shpėtimit.

  .....jeni te lir te beni replika ose te heshtni duke pranuar kto te verteta
  Hahahhahahhahhahh te lumt labe .A ka gje me te bukur se gjinija femrore ska ..

  ps.sa interesant ajo e gjinkologut !

 9. #29
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  jo, burri me i thjeshte haha! femra komplikime!


  Vertet, femra futi shejtanin ne shishe!!! por harroi ti vinte tapen!
  Jo renix gabim eke kuptu,ne fillim mashkulli futi djallin ne shishe, dhe i tha femres e shikon si kam fut djallin ne shishe,por femra me intelegjensen se posedonhehhe i tha a mund ta hiqes se me futu po u mashtur dhe mbasi kishe kapakun pa vnu e largoj djallin? femra kur e pa kete gabim e futu ne shishe djallin dhe mbylli me kapak....

 10. #30
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  jo, burri me i thjeshte haha! femra komplikime!


  Vertet, femra futi shejtanin ne shishe!!! por harroi ti vinte tapen!
  po pra burri eshte me i thjesht kjo do te thot se eshte shum snuk ..... po tpakten femra e futi ne shishe po burrat ................

 11. #31
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Sa feministe qe qenkeni!!!

 12. #32
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Sa feministe qe qenkeni!!!
  ehh cti besh i ka jeta kto ...

 13. #33
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Sa feministe qe qenkeni!!!
  vllai ne nuk esht se jemi feministe ..ne thj te bejm copa po na preke te drejtat tona dhe po na hodhe posht meritat (mos u tremb se bej shaka un )

 14. #34
  i/e rregjistruar 10% Maska e Bela14
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Postime
  86
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Hhahaahahahahhahaa juu cunat mund te thonii ...cte doniii ...te numeronii edhe me milonia difekte..kundra nesh...por harronii qe ju vete keni ardhur ne jete nga nje Femer...!!!

 15. #35
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  12
  Gruaja

  Ēdo grua e martuar duhet t’i dijė 70 gjėra: Tė ziejė mirė dhe 69.ehheheehe pak shaka

 16. #36
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  o bo boo...labja, c'tu desh ty te hapesh kete teme?......jo per gje po me ke provokuar mua me kete...hahaha...si fillim po ju paraqes dy shembuj te thjesht:


 17. #37
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  o bo boo...labja, c'tu desh ty te hapesh kete teme?......jo per gje po me ke provokuar mua me kete...hahaha...si fillim po ju paraqes dy shembuj te thjesht:

  igli tlutem tani se femrave u peqlen te shpenzojn para per shopping esht dobsi e tyre ... po meshkujt e kan t zgjidhur se per ta bejn shopping edhe grat e tyre edhe mamat

 18. #38
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Ata qe gjithmone flasin mire per femrat,nuk i njohin mire
  Ata qe gjithmone flasin keq per femrat nuk i njohin fare

  Ti besos te fhehtat nje gruaje ....eshte njesoj si te fshehesh leket nen xham

 19. #39
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  un e hapa kte tem me teper per te ngacmuar pak ju ...per te ber cik debat( se me duket pak i qet forumi nga ky aspekt)....me teper me nota humori...por duke qen se ca nga ju e teperokerkan do perpiqem te mos hap me tema te tilla

 20. #40
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  un e hapa kte tem me teper per te ngacmuar pak ju ...per te ber cik debat( se me duket pak i qet forumi nga ky aspekt)....me teper me nota humori...por duke qen se ca nga ju e teperokerkan do perpiqem te mos hap me tema te tilla
  Tamam ashtu si thua eshte ..........edhe ne po te pergjigjemi per te ngacmuar ty

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare kerkon nje femer te nje mashkull ? (anasjelltas )
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 96
  Postimi i Fundit: 03-09-2014, 08:21 AM
 2. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-05-2013, 05:25 PM
 3. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-06-2012, 12:21 PM
 4. Femrat "cmenden" pas meshkujve me pamje te eger...
  Nga erinda nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 18-05-2012, 11:15 PM
 5. Femrat nxiten seksualisht nga femrat tjera
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-05-2012, 09:48 PM