Femrat kunder Meshkujve dhe anasjelltas!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 18 FillimiFillimi 1234567813 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 41 deri tek 60 prej 350
 1. #41
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  un e hapa kte tem me teper per te ngacmuar pak ju ...per te ber cik debat( se me duket pak i qet forumi nga ky aspekt)....me teper me nota humori...por duke qen se ca nga ju e teperokerkan do perpiqem te mos hap me tema te tilla
  Kush e ka tepruar??? Pastaj smendoj se duhet ti marresh seriozisht te gjitha...Kjo teme ka nje sens humori brenda saj sepse nuk eshte e vertete qe dhe ne jeten reale e nenvleresojme kaq shume seksin e kundert... perkundrazi nuk bejme dot pa te...eshte ligji i natyres...

 2. #42
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Tema eshte shum Ok por dhe disa antar te jen pak me te kujdeseshem dhe me shakat e tyre ( Mos e merni per keq ose per ofendim ) .
  Vetem nga Kategoria mund ta vini re Tema shoqerore

  Tani per sa i perket temes sado avantazh te ken te dyja palet perseri peshorja e barabart ngelet !

 3. #43
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Femra eshte si arka e kursimit te monedhave: Duhet ti thyejme koken qe te nxjerrim ato pak gjera qe ne vete i kemi futur...

  Kur dy femra kane kaluar rreth nje ore duke folur per problemet e tyre me njera tjetren, besojne me te vertete qe mund te jene shoqe deri ne vdekje...

  Nje mashkull fal dhe harron, nje femer vetem fal.

 4. #44
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  Bobo ca behet ketej nuk qenka per te ardhur ketu

  po per sa i perket temes Zoti kur krijoj mashkullin e pa shume te qete dhe
  mendoj, ketij i duhet nje femer qe ta bezdisin dhe keshtu qe krijoj femern

 5. #45
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aurel Lexo postimin
  Bobo ca behet ketej nuk qenka per te ardhur ketu

  po per sa i perket temes Zoti kur krijoj mashkullin e pa shume te qete dhe
  mendoj, ketij i duhet nje femer qe ta bezdisin dhe keshtu qe krijoj femern
  hahaha...pikes i ke rene...

 6. #46
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ne krah te nje mashkulli me karriere dhe te forte qendron gjithmone nje grua e zgjuar dhe e forte!Ø

 7. #47
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Cila eshte menyra me e mire per te kujtuar ditelindjen e gruas?

  Provo ta harrosh nje here dhe do te te kujtohet perher......

  Cili eshte muaji kur femrat flasin me pak?

  Shume e thjeshte, shkurti sepse ka me pak dite...

 8. #48
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Hahahah erdhi shkurti

 9. #49
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Hah shum te bukura keto Smocking

 10. #50
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  kush eshte muaji qe meshkujt thon me pak budallalliqe ?
  Shume e thjeshte, shkurti sepse ka me pak dite... (copy -paste )

 11. #51
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  kush eshte muaji qe Labja thon me pak budallalliqe

  Shume e thjeshte, shkurti sepse ka me pak dite . hahahaha

  mos u perpiq ta besh prap copy-paste nuk ja vlen

 12. #52
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  kush eshte muaji qe Majdi flet me pak
  Shume e thjeshte, shkurti sepse ka me pak dite . hahahaha (prap copy )

  labja nuk esht mashkull dhe me sa di un as majdi femer

 13. #53
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Ēfare kane te perbashket meshkujt me pllakat?
  -Rregulloji vetem nje here dhe mund te ecesh pergjithmone mbi ta

 14. #54
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ska gje ecni mbi ne se i perballojme

 15. #55
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  un thash do e le kte teme po ju po na provokoni prap

  Mashkulli zbuloi ARMET edhe shpiku GJAHUN,
  Femra zbuloi GJAHUN edhe shpiku viktimat=meshkujt

  Cilat jane 2 arsyet qe burrat nuk kundershtojne per ēeshtjet e tyre?
  1-nuk kundershtojne, 2-nuk kane ēeshtje!

  Pse meshkujt pelqejne grate e zgjuara?
  -Tė kundertat terhiqen!

  kaq per momentin.....

 16. #56
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  12
  I humbi Femres ombrella dhe shkoi nė polici pėr ta lajmėruar tek gjėrat e humbura.
  Polici e pyet: Kur e keni vėrejtur se nuk keni ombrellė?

  Po kur u ndal shiu mė ra nė mend se duhet ta mbyllė nuk e kisha me vete!

  hehehehehheh

 17. #57
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  12
  Dashuria

  “I dashur a mė dashuron?”
  “Po, e dashur”
  “A do tė martohemi?”
  “Prit e dashur mos e ndėrro temėn!”

  ___________________________________________

  -A tė kujtohet i dashur, nė kėtė park ma ke vjedhur puthjen e pare? – i thotė gruaja burrit.
  -Po si nuk mė kujtohet e dashur -ia kthen burri – Pėr shkak tė asaj vjedhje ende jam nė burg!

 18. #58
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga gjendar Lexo postimin
  Dashuria

  “I dashur a mė dashuron?”
  “Po, e dashur”
  “A do tė martohemi?”
  “Prit e dashur mos e ndėrro temėn!”

  ___________________________________________

  -A tė kujtohet i dashur, nė kėtė park ma ke vjedhur puthjen e pare? – i thotė gruaja burrit.
  -Po si nuk mė kujtohet e dashur -ia kthen burri – Pėr shkak tė asaj vjedhje ende jam nė burg!
  sh flm gjendar qe po na ndihmon neve ...se me kto ti tregon me qart se sa au iu jeni juve meshkujt

 19. #59
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16  Ja nje debat midis nje femre dhe mashkulli looooool

 20. #60
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  sh flm gjendar qe po na ndihmon neve ...se me kto ti tregon me qart se sa au iu jeni juve meshkujt
  Edhe ashtu keni nevoj per ndihme
  Ketu nuk po kuptoj "au iu"

  Labe besoj qe e kupton qe eshte vetem loj ,se nuk mund ti kem inat femrat kur une e dua nje shumeee

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare kerkon nje femer te nje mashkull ? (anasjelltas )
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 96
  Postimi i Fundit: 03-09-2014, 08:21 AM
 2. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-05-2013, 05:25 PM
 3. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-06-2012, 12:21 PM
 4. Femrat "cmenden" pas meshkujve me pamje te eger...
  Nga erinda nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 18-05-2012, 11:15 PM
 5. Femrat nxiten seksualisht nga femrat tjera
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-05-2012, 09:48 PM