Femrat kunder Meshkujve dhe anasjelltas!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 4 nga 18 FillimiFillimi 12345678914 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 61 deri tek 80 prej 350
 1. #61
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Receta Gatimi

  Ciao Mima, mire se kthehesh

  shume e fort kjo video aha se kisha degjuar!

 2. #62
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Gjuha e femrave

  "Po" = Jo

  "Jo" = Po

  "Ndoshta" = Jo

  "Kemi nevoje" = Dua

  "Vendos ti" = Vendimi duhet te jete i njejte me te sajin.

  "Be si te duash" = Do te ma paguash.

  "Nuk jam e merzitur" = Sigurisht qe jam e merzitur, Idiot!

  "Fike driten" = Kam celulit.

  "Kuzhina nuk eshte komode" = Dua nje shtepi te re, mobilie te reja, tapet te ri, etj...

  "Sa me do?" = Kam bere dicka qe nuk do te te pelqeje.

  "Duhet te mesosh te flasesh" = Duhet thjesht te jesh dakort me ate qe them une.

 3. #63
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shum e bukur videoja Mima

 4. #64
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  vidjoja sh gallat po kte te smocking ate me celulitin .... o.O ?????? megjithate mua do me hyjn ne pun hahaha

 5. #65
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga gjendar Lexo postimin
  Edhe ashtu keni nevoj per ndihme
  Ketu nuk po kuptoj "au iu"

  Labe besoj qe e kupton qe eshte vetem loj ,se nuk mund ti kem inat femrat kur une e dua nje shumeee
  au iu dmth firi fiu ...apo as kte nuk e kupton , dmth qe ju jeni shum te pa qendrueshem , dhe sipas asaj qe the ti , asnjeher te sinqert ne dashuri !

 6. #66
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  pse meshkujt i mbajn parat nen sqetull ?
  qe te tregojne se i kan fituar me djerse !

 7. #67
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  pse meshkujt i mbajn parat nen sqetull ?
  qe te tregojne se i kan fituar me djerse !
  Haha ket nuk e kisha deghuar akoma ...loooool

 8. #68
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Ciao Mima, mire se kthehesh

  shume e fort kjo video aha se kisha degjuar!
  Mire se ju gje ReniX , ketu kam qene verdalle por kohe me pak , se i hedh nje sy perher forumit

 9. #69
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  sh flm gjendar qe po na ndihmon neve ...se me kto ti tregon me qart se sa au iu jeni juve meshkujt
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  au iu dmth firi fiu ...apo as kte nuk e kupton , dmth qe ju jeni shum te pa qendrueshem , dhe sipas asaj qe the ti , asnjeher te sinqert ne dashuri !

  Ne ne Kosove e perdorum "fiu fiu" ama qat " au iu" kurr nuk e kisha degjuar me par (e mesova )
  Edhe nje her.. Kjo teme ka pakez sens humori, se perndryshe jam shume i qendrushem

 10. #70
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga gjendar Lexo postimin
  Ne ne Kosove e perdorum "fiu fiu" ama qat " au iu" kurr nuk e kisha degjuar me par (e mesova )
  Edhe nje her.. Kjo teme ka pakez sens humori, se perndryshe jam shume i qendrushem
  normale qe ka humor brenda ...
  pastaj ne pergjithesi po flasim , se spo i drejtohemi ndonjerit ne vecanti

 11. #71
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  12
  Po dal pak prej teme
  Shume shume shpesh e kam vizituar Shqiperin ne shume Qytete kam qene dhe mendimi imi eshte se ne Shqiperi ka vajza me te bukura se ne Kosove, ka edhe ketu shume te bukura ndoshta me nje dallim fare te vogel ne perqindje
  Ne pergjithsi jemi popull shume i bukur

 12. #72
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga gjendar Lexo postimin
  Po dal pak prej teme
  Shume shume shpesh e kam vizituar Shqiperin ne shume Qytete kam qene dhe mendimi imi eshte se ne Shqiperi ka vajza me te bukura se ne Kosove
  .......................

  vetem se vajzat aty jan nga 2-3 derii ne 4 metro te gjata

 13. #73
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Vajzat shqiptare kan ikur nga mend hahaha

 14. #74
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Vajzat shqiptare kan ikur nga mend hahaha
  ti tani do te flasim per meshkujt shqiptar ? ok (kto jan te verteta............)
  meshkujt shqiptar jan ata qe asnjeher nuk te shohin ne sy , jo se kan turp , po se jan duke te par nga kembet
  meshkujt shqiptar jan ata qe thon "bej si them un po mos bej si bej un "
  meshkujt shqiptar jan si ai qeni para mishit (ua u thash ) , e pa mundur te ecesh rruges e qet , se ke 200 sy , dhe kjo esht shum bezdisese
  jan ata qe hedhin posht dinjitetin e tyre per te mar ate qe duan (flas ne pergjithesi ) ...

 15. #75
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  HAhaha Te verteta keto. Por ajo ecja ne rrug hahaha po te jesh(goc kot ) nuk ti hedhin syt fare

 16. #76
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  HAhaha Te verteta keto. Por ajo ecja ne rrug hahaha po te jesh(goc kot ) nuk ti hedhin syt fare
  aa kte nuk e di un , se di ca bejn me te tjerat ...

 17. #77
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Hahahaah te pakten e paske kuptuar .

 18. #78
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  HAhaha Te verteta keto. Por ajo ecja ne rrug hahaha po te jesh(goc kot ) nuk ti hedhin syt fare
  sa kam qeshur

 19. #79
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Duket qe te vegjel se cfare te ardhme do te kene...


 20. #80
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  ooooooooo sa kam qesh!!!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare kerkon nje femer te nje mashkull ? (anasjelltas )
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 96
  Postimi i Fundit: 03-09-2014, 08:21 AM
 2. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-05-2013, 05:25 PM
 3. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-06-2012, 12:21 PM
 4. Femrat "cmenden" pas meshkujve me pamje te eger...
  Nga erinda nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 18-05-2012, 11:15 PM
 5. Femrat nxiten seksualisht nga femrat tjera
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-05-2012, 09:48 PM