Femrat kunder Meshkujve dhe anasjelltas!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 18 12345611 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 350
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Femrat kunder Meshkujve dhe anasjelltas!

  Receta Gatimi

  Perparesit e femrave para meshkujve
  1. Nėse ndonjėra ėshtė e stresuar, mjafton tė kujtojė se ne quhemi "seksi i bukur".

  2. Nuk kemi nevojė tė vėmė kollare.

  3. Nuk na dhemb kur kryqėzojmė kėmbėt.

  4. Nėse vendosim tė bėjmė profesione burrash, quhemi "pioniere", nėse ata (burrat) vendosin tė bėjnė profesion grash quhen pederastė.

  5. Inteligjenca jonė ėshtė e krahasueshme me atė tė burrave. Por pamja jonė ėshtė mė e mirė.

  6. Nėse vrasim dikė dhe arrijmė tė vėrtetojmė qė kjo ka ndodhur gjatė ciklit menstrual, na ulet dėnimi.

  7. Truri ynė ka tė njėjtin kapacitet me trurin e burrave, megjithėse kemi 6 miliard nervura me pak. Kjo do tė thotė se jemi mė eficente.

  8. Ne jemi nė gjendje tė bėjmė disa gjėra njėkohėsisht.

  9. E dimė gjithmonė se ku i kemi vėnė ēorapet.

  10. Gruaja e presidentit quhet "first lady". (burri i presidentes ėshtė njė zero nė tė majtė, megjithėse rri nė tė djathtė)

  11. Nėse martohemi me trashėgimtarin e fronit jemi "mbretėresha", nėse njė burrė martohet me trashėgimtaren e fronit, ėshtė vetėm burri i mbretėreshės)

  12. Ne jemi ato qė vendosim sa fėmijė tė bėjmė.

  13. Ne i ndiejmė fėmijėt tė na lėvizin brenda nesh.

  14. Fėmijėt thonė gjithmonė "mami" fjalėn e parė.

  15. Gjithmonė jemi tė sigurta qė fėmija ėshtė i yni.

  16. Kemi leje lindjeje.

  17. Vizita te gjinekologu ėshtė mė e kėndshme sesa vizita te mjeku i prostatit.

  18. Ne quhemi "ylli" i dasmės.

  19. Keni dėgjuar ndonjėherė tė flitet pėr "muzė frymėzuese" nė gjininė mashkullore???!!!!!

  20. Jetojmė mė shumė.

  21. Jemi mė rezistente ndaj dhimbjeve dhe infeksione. Kemi mė pak probleme kardiake.

  22. Djersijmė mė pak.

  23. Kur mbytet anija ne kemi pėrparėsi tė hipim tė parat nė varkat e shpėtimit.

  .....jeni te lir te beni replika ose te heshtni duke pranuar kto te verteta

 2. #2
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  3. Nuk na dhemb kur kryqėzojmė kėmbėt.
  hahahahahahahah me kete kam qeshur shume...........hahahahahahah

  Disa te dhena per femrat

  Femrat jane si puna e autobuzezeve............ka gjithmone nje ne kthesen e rruges


  Femrat jane si kokoshkat............te kenaqin poooorrrrrrrr vetem per pak........

  Femrat ngjajne shume me CEQET ...........kane skadence te rregullt dhe jane te pavlefshme jashte dates

  to be continued>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ashtuuuuuuuuuuuuuuuuuu ok lexo kto ti

  Nga ndryshon nje mashkull nga nje bateri?
  Bateria ka dhe ane pozitive!

  Cfarė tha Zoti pasi bėri burrin?
  Mund tė bėj dicka mė tė mirė.

  Pėrse meshkujt nuk kanė kriza tė moshės sė mesme?
  Sepse kanė ngecur tek adoleshenca.

  Cfarė kanė tė pėrbashkėt burrat dhe shishet e birrės?
  Janė bosh nga qafa e lart.

  Meshkujt jane si delfinet sepse thuhet qe jane te zgjuar por asnje ska
  arritur ta vertetoje deri tani...

  E dini pse meshkujt fishkellejne me mire se femrat?
  Sepse ata kane nje tru zogu!

  Cfare kane te perbashket burrat dhe kafeja?
  Te dy merren per te te qetesuar, por te bejne me shume nervoze.

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga 3r1k0 Lexo postimin
  hahahahahahahah me kete kam qeshur shume...........hahahahahahah

  Disa te dhena per femrat

  Femrat jane si puna e autobuzezeve............ka gjithmone nje ne kthesen e rruges  sa per kte ..ti shiko ktu ne forum sa pak qe jemi.....jemi pak edhe sakt ..kurse ju SHUM e perlum

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  tani do iki , se si femra qe jemi merremi edhe me pun shpie jo si ju .......por do kthehem prap

 6. #6
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Nese hedhim nga avioni nje tulle dhe nje femer kush do bjere e para.........
  kujt po i inereson

  Pse zoti e krijoi gruan..........
  Sepse pertonte qe te lante vete pjatat


  To be continued......................

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  yyyyy, plasen edhe ketej!


 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  kjo ska nevoj per koment

 9. #9
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  hheheehhehe as ketu nuk ka koment

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  normaleee qe ua ke fut kot ktyre perqindjeve , se ashtu te intereson ty

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Djallėzore

  - Me mire te jesh vajza e babit sesa pshurani i mamit!
  -Nuk kemi nevoje te rruhemi ne mengjez!
  - Asnjehere s'kemi nevoje te tregojme moshen, sepse nje pyetje e tille nuk u drejtohet femrave!
  -Burri esht koka e shtepise , por gruaja eshte qafa qe e rretullon/ komandon nga ti doj kokrra e qefit

  he doni me ?????

 12. #12
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  thuhet se meshkujt jan me te zgjuar se femrat por ne fakt jo nuk eshte ashtu meshkujt jan me pak te zgjuar se femrat .........
  mashkulli nuk ka ndenja ndersa ne femer e kupton shume mir se ceshte dashuria .....
  nje femer me floke te shkurtra duket vertet sh bukur dhe sexy ndersa meshkutj em flok te gjat i marrin per homo

 13. #13
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  yyyyy, plasen edhe ketej!

  renix kjo tregon qe meshkujt kane 1 "neuron" ........

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ky kingu ktu posht esht shpallur me i bukuri i gjinise kundershatre per 2010

 15. #15
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  hahahahhahahhah sa e lart .......

  1-dashurin e par femija e merr nga nena
  2- nje mashkull nuk ja ka iden ne bot se cesht "loti"
  3- femrat jan te afata te merren me shum pune te ndryshme qe meshkujt sja kan iden ne bote ....................................

 16. #16
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  normaleee qe ua ke fut kot ktyre perqindjeve , se ashtu te intereson ty

  Nuk eshte e vertet qe ja kam futur kot ,kjo eshte nje studim ne SH.B.A dhe EUROP... Keshill mos u nxe
  Eshte e vertet qe jeni gjini e bukur sex e te ndjeshme,por te gjitha te tjerat avantazhe i posedojm ne MASHKUJT

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  mua po me vjen kaq po kaq keq per kta meshkujt , sa qe propozoj ti tolerjm cik ok ulkina ...por njegje nuk duhet harruar
  topat ne lufte ...grate ne shtepi ...dhe vajzat ne kte forum thon gjithnje fjalen e fundit

 18. #18
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga gjendar Lexo postimin
  Nuk eshte e vertet qe ja kam futur kot ,kjo eshte nje studim ne SH.B.A dhe EUROP... Keshill mos u nxe
  Eshte e vertet qe jeni gjini e bukur sex e te ndjeshme,por te gjitha te tjerat avantazhe i posedojm ne MASHKUJT
  mos po na thua gje qe ne femrat jemi budallacka dhe nuk vlejm per azgje ?!?! kte nenkuptove apo jo ...epo un nuk nxehem se e di qe ti thj e thua por nuk e mendon ...se ndryshe nuk do ishe duke na ber replika neve
  ps:ika un naten e mir

 19. #19
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  mos po na thua gje qe ne femrat jemi budallacka dhe nuk vlejm per azgje ?!?! kte nenkuptove apo jo ...epo un nuk nxehem se e di qe ti thj e thua por nuk e mendon ...se ndryshe nuk do ishe duke na ber replika neve
  ps:ika un naten e mir
  Jo asesi nuk e mendova qe nuk vleni ose diqka e till te lutem VLENI SHUME ,por thash qe tjerat i posedojmi NE, por nuk do te thot qe nuk i keni edhe ju por me nje nivel me te ulet ehehehhe me te mira

 20. #20
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  -Femra eshte mbreteresha e botes........por skllave e mashkullit
  -Ekzistojne 2 lloje femrash .....ato qe flasin gjithmone dhe ato qe nuk heshtin kurre
  -Femrat asnjehere nuk verejne ate qe bejne .....por ato perhere dallojne ate qe nuk bejne

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 18 12345611 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cfare kerkon nje femer te nje mashkull ? (anasjelltas )
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 96
  Postimi i Fundit: 03-09-2014, 08:21 AM
 2. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-05-2013, 05:25 PM
 3. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-06-2012, 12:21 PM
 4. Femrat "cmenden" pas meshkujve me pamje te eger...
  Nga erinda nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 18-05-2012, 11:15 PM
 5. Femrat nxiten seksualisht nga femrat tjera
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-05-2012, 09:48 PM