Femrat kunder Meshkujve dhe anasjelltas!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 18 nga 18 FillimiFillimi ... 8131415161718
Rezultatet nga 341 deri tek 350 prej 350
 1. #341
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Receta Gatimi

  kurjozitet interesant
  Femrat kane dy here me shume gjasa te nisin tentative per vetevrasje, meshkujt 4 here me shume per ta perfunduar ate!
  ...meshkujt...

 2. #342
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Femrat!


 3. #343
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Femrat!


  duhet mbajtur nje shishe me uje gjithmon me vete, qe para se te njohesh nje femer ti thuash na laj nje cik syt

 4. #344
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  hahahahahaha ncncncnc na i shpifet
  .....

 5. #345
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  duhet mbajtur nje shishe me uje gjithmon me vete, qe para se te njohesh nje femer ti thuash na laj nje cik syt
  Duhet mbajtur nje tel enėsh thuaj se jan si impermeabile ato kremrat, nuk i ben gje uji

 6. #346
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Duhet mbajtur nje tel enėsh thuaj se jan si impermeabile ato kremrat, nuk i ben gje uji
  haha e bere te zez fare tani. ja te pyesim njeher keto femrat e forumit se me ca del me kollaj?

 7. #347
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Shoh qe cunat e forumit , ne takimin e par e vikan sh ne zbatim ate shprehjen " te shoh pertej asaj qe shoh".... .....
  ajo foto esht photoshop....se cila nga te dyja se di...po njera esht me siguriiiiii

 8. #348
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  femrat jane si kepucet ,sa me fort ti shtrengosh ,aq me me mire te rrine ne kembe .....

 9. #349
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Shoh qe cunat e forumit , ne takimin e par e vikan sh ne zbatim ate shprehjen " te shoh pertej asaj qe shoh".... .....
  ajo foto esht photoshop....se cila nga te dyja se di...po njera esht me siguriiiiii
  pse se ditke ti labe qe meshkujt shikojn pertej asaj qe duket ?

 10. #350
  i/e rregjistruar 10% Maska e kazinoportal
  Anėtarėsimi
  Feb 2014
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  23
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Lufta Mashkull / Femer ka shekuj qe ka nisur keshtu qe askush nga ne nuk po thote ndonje gje te re, perparesite i kane te dyja palet, dhe te deklarosh me krenari qe jam seks me i forte nuk thua asgje sepse ajo dihet qe nuk eshte ashtu, per te mos thene qe meshkujt jane dhe duhet te jene me superiore, jo per te treguar maskilizem por pikerisht per te zbatuar verdiktin qe zoti i ka dhene mashkullit dhe femres, burrit dhe gruas, si dhe destinacionit te gjithsecilit , pra disa gjera jane per burrat dhe te tjerat jane per grate, dhe keshtu respektohet liria e njerit tjetrit dhe jemi ne ekuiliber.

  Ne pikepamje te inteligjences eshte e vertete se femrat nga natyra jane me inteligjente, por studimet thone qe meshkujt rriten dhe piqen me shpejt se sa femrat, femrat jane vajza ne thelbin e tyre, dhe kjo i demton aftesite e tjera, mjafton te kesh rene ne dashuri me nje femer te pjekur dhe mund te kuptosh shume mire se sa vajze eshte ajo brenda saj , dhe kur mungon pjekuria rrezohen aftesite e tjera....kjo eshte gjeja me fatkeqe per nje femer, te jesh nje femer fisnike nuk do te thote te rrotullosh burrin sipas qejfit por te ekuilibrosh maredhenien duke i dhene atij me sinqeritet vlerat qe i takojne.

  Te dyja palet jane te brishta keshtu qe beteja mund te vazhdoje pafundesisht ose mund te mos egzistoje kurre, kjo e gjitha varet nga sa palet e njohin ne rradhe te pare vetveten pastaj partnerin

  Jane disa femra ketu qe vdesin te tregojne qe jane me te afta ( hahaha ) por dhe per meshkujt ka plot aftesi, ndoshta jane thene por nuk arrij ta lexoj te gjithe panoramen e komenteve se jane shume

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 18 nga 18 FillimiFillimi ... 8131415161718

Tema tė ngjashme

 1. Cfare kerkon nje femer te nje mashkull ? (anasjelltas )
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 96
  Postimi i Fundit: 03-09-2014, 08:21 AM
 2. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-05-2013, 05:25 PM
 3. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-06-2012, 12:21 PM
 4. Femrat "cmenden" pas meshkujve me pamje te eger...
  Nga erinda nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 18-05-2012, 11:15 PM
 5. Femrat nxiten seksualisht nga femrat tjera
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-05-2012, 09:48 PM