Sa here qe...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 5 nga 5 FillimiFillimi 12345
Rezultatet nga 81 deri tek 96 prej 96
 1. #81
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  Sa here se lexoj shum me dhembin syt.

 2. #82
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  sa her qe du me dal per qef, bohet koha palidhje!

 3. #83
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  sa her qe bej provime....esht e pa mundur e pa mundur mos te shkruaj dicka ne dore

 4. #84
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  sa her qe bej provime....esht e pa mundur e pa mundur mos te shkruaj dicka ne dore
  hahahahha e poshter qe je...ashtu kemi shkruajtur te gjithe...

 5. #85
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hahaha jo moj se nxensit shum te mir skan se e bejn

  sa here qe eci rruges....kendoj me mendje hahaha mos me thuaj qe sju ndodh

 6. #86
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  hahaha jo moj se nxensit shum te mir skan se e bejn

  sa here qe eci rruges....kendoj me mendje hahaha mos me thuaj qe sju ndodh
  me ndodh mua moj...por nuk kendoj me mendje...por me ze...pa le kur me fiksohet ndonje kenge koti....perseris 7 here te njetat fjale...me ngec shiriti hahahahahaha

 7. #87
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hahahahahahaha po dhe mua me ndodh qe kendoj keng koti. madje keng qe kam koh qe si kam degjuar
  ja psh sot , po kendoja ate kengen si banania.... ....dhe marzalla se me shqitej nga mendja ter rrugessss

 8. #88
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahahhahahahaah te mart me gjithe kenge qe me zgjedh...po une e di cfare kenge kendoja njehere....e kisha fixim..."o e bukura more"...hahahahaha te elsa liles...dhe ashtu sic e kendoja ashtu hidhja edhe hapat....sa nuk me zuri gjumi ne rruge.......

 9. #89
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ahahahahahahhahhahaha po mendoj si mund te behet ecja jote kur fillon ajo pjesa ' e lu le lu...e lule luuu e lule lule macamaceee '' hahahhahahaha
  jo un si zgjedh dot......me behen PLAY automatikisht ahhahahaha

 10. #90
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahahahahhahahhahahahaha para marsh.........5 hapa shpejt...dhe 2 pas

 11. #91
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  mir qe nuk kendon ndonje keng labe me vete....se alla alla...do na nxirrje bojen

 12. #92
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahhahahaha historikisht kenget labe i kam patur inat....kur mblidheshin ndonjehere fisi im per evente familjare psh...nderprisnin muziken...dhe kendonin kenge labe ne mes te dasmes..apo fejesave qe benim...

  nervat e mia ne kup te qiellit.......dilja fare sa mbaronin....me zinte koka

 13. #93
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hahahahahahahaha edhe neve e kemi zakon....nrm nga nje zon jemi hahahaha... esht vertet acarim per zotin...
  nuk durohen kur jan nga kengetar te vertet,,,jo me nga nje grup pleqsh e plakash hahahahahaha

 14. #94
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahaha pleq e plaka qe ja bejne ooooiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii me ze koka tym

 15. #95
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  sa here drejtoj une floket bie shi

 16. #96
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Sa here vij ne plazh...me pelqen te mbaj laptopin ne preher...te degjoj muzik me kufje...e te humas aty ne thellesine e tij....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 5 nga 5 FillimiFillimi 12345

Etiketat pėr kėtė Temė