Kur jasht bie shi


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 15 prej 15
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Zemer Kur jasht bie shi

  Receta Gatimi

  10 mėnyra si tė krijoni atmosferė romantike pranė tė dashurit tuaj.
  Luani nėn dritėn e qirinjve
  Shtroni njė batanije pėrtokė, pranė zjarrit apo ngrohėses, fikni dritat (nėse s’ka rrymė mė mirė!), ndizni qirinjtė dhe luani njė lojė, ēfarė tė doni, mos u nxeh, shah, me letra ose edhe luftash.
  Shikoni njė video
  Mbėshtilluni tė dy me batanije, shikoni njė video romantike, duke ngrėnė diēka nė shtrat.
  Planifikoni pushimet qė ėndėrroni
  Fantazoni sė bashku se ku do tė donit t’i kalonit pushimet e tjera. Edhe nėse nuk do tė shkoni kurrė nė atė vend, do tė zbuloni mė shumė pėr njėri-tjetrin, duke planifikuar.
  Lexojini njė tregim apo poezi tė dashurit
  Nuk duhet tė ndiheni asnjėherė aq tė mėdhenj sa pėr tė mos lexuar njė pėrrallė. Bėjeni me radhė, duke i lexuar njėri-tjetrit njė tregim ose poezi me zė tė lartė.
  Dėgjoni muzikė
  Harrojeni televizorin. Dėgjoni muzikė tė lehtė, romantike dhe pėrqafohuni nė divan.
  Kėrceni lehtė
  Kur ka qenė hera e fundit qė keni kėrcyer muzikė tė lehtė me partnerin? Veēanėrisht nėse njėri ose tė dy nuk kėrceni zakonisht, ky ėshtė momenti i pėrsosur, pėr t’u lėkundur nė krahėt e njėri-tjetrit.
  Pėrkėdhelni njeri-tjetrin
  Krihni flokėt e saj, masazhoni kurrizin e tij, ēlodhuni bashkė nė dritėn e qirinjve.
  Bėni bashkė njė puzzle
  Mbushni dy filxhanė me kakao tė nxehtė ose liker dhe uluni pėrtokė, duke u munduar tė formoni puzzle-in. Mė vonė, pasi ta keni mbaruar, ngjiteni, vėreni nė kornizė dhe vareni nė mur, si njė kujtim tė bukur.
  Shikoni fotografitė e vjetra
  Dhe ndėrsa iu vijnė ndėr mend kujtimet e tėrė asaj qė keni kaluar bashkė, kujdesuni pėr fotografitė qė kanė filluar tė vjetrohen, duke i vendosur nė njė album fotosh ose duke i vėnė nė kornizė.
  Ėndėrroni sė bashku pėr tė ardhmen
  Fantazoni bashkė pėr njė shtėpi tė re qė do tė kishit qejf ta blinit, pėr ndonjė rregullim qė do tė donit t’i bėnit shtėpisė ose kopshtit. Madje mund tė shtyheni mė tej, duke menduar pėr ndonjė pjesėtar tė ri nė familjen tuaj.

  Burimi: Telegrafi

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Shume te lezetshme. Flm

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Interesante .

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  shpresoj tju hyn ne pun

 5. #5
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  woww per ata qe jan romantik u hyn vertet shum ne pun

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Po ra shi ne date 14 do hyjne shumeee ne pune keto keshilla festoni festoni!!!

 7. #7
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Po ra shi ne date 14 do hyjne shumeee ne pune keto keshilla festoni festoni!!!
  o.O :O cthua mo reniiiiii ?????????/ un kam fest ne shkoll dhe themi isha eshte koh e bukur qe te dali tamam

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Keto gjera mund te them se nuk behet nga te rinjt e sotem , thjeshte i enderrojne !

 9. #9
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Pėrkėdhelni njeri-tjetrin
  Krihni flokėt e saj, masazhoni kurrizin e tij, ēlodhuni bashkė nė dritėn e qirinjve.  shume bukur!

 10. #10
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  shpresoj tju hyn ne pun
  hahahhahahahahahahahahhahahahahahahahahahahaha sa kam qesh ... hahahahahhahahahahahahahhaha

  labe labe hahahahahahahhahahahahahahahahahahaha LOOOOL me duket qe skam qesh ndo1her keshtu

 11. #11
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Kur jasht bie shi...ka raste qe edhe brenda lag ndonjehere...

 12. #12
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Kur jasht bie shi...ka raste qe edhe brenda lag ndonjehere...
  e vertet

 13. #13
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  e vertet

 14. #14
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  ... marr batanijen dhe rri ngrohte-ngrohte ne krevat...nje liber...dhe lexoj rehat...

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  10 mėnyra si tė krijoni atmosferė romantike pranė tė dashurit tuaj.
  Luani nėn dritėn e qirinjve
  Shtroni njė batanije pėrtokė, pranė zjarrit apo ngrohėses, fikni dritat (nėse s’ka rrymė mė mirė!), ndizni qirinjtė dhe luani njė lojė, ēfarė tė doni, mos u nxeh, shah, me letra ose edhe luftash.
  Shikoni njė video
  Mbėshtilluni tė dy me batanije, shikoni njė video romantike, duke ngrėnė diēka nė shtrat.
  Planifikoni pushimet qė ėndėrroni
  Fantazoni sė bashku se ku do tė donit t’i kalonit pushimet e tjera. Edhe nėse nuk do tė shkoni kurrė nė atė vend, do tė zbuloni mė shumė pėr njėri-tjetrin, duke planifikuar.
  Lexojini njė tregim apo poezi tė dashurit
  Nuk duhet tė ndiheni asnjėherė aq tė mėdhenj sa pėr tė mos lexuar njė pėrrallė. Bėjeni me radhė, duke i lexuar njėri-tjetrit njė tregim ose poezi me zė tė lartė.
  Dėgjoni muzikė
  Harrojeni televizorin. Dėgjoni muzikė tė lehtė, romantike dhe pėrqafohuni nė divan.
  Kėrceni lehtė
  Kur ka qenė hera e fundit qė keni kėrcyer muzikė tė lehtė me partnerin? Veēanėrisht nėse njėri ose tė dy nuk kėrceni zakonisht, ky ėshtė momenti i pėrsosur, pėr t’u lėkundur nė krahėt e njėri-tjetrit.
  Pėrkėdhelni njeri-tjetrin
  Krihni flokėt e saj, masazhoni kurrizin e tij, ēlodhuni bashkė nė dritėn e qirinjve.
  Bėni bashkė njė puzzle
  Mbushni dy filxhanė me kakao tė nxehtė ose liker dhe uluni pėrtokė, duke u munduar tė formoni puzzle-in. Mė vonė, pasi ta keni mbaruar, ngjiteni, vėreni nė kornizė dhe vareni nė mur, si njė kujtim tė bukur.
  Shikoni fotografitė e vjetra
  Dhe ndėrsa iu vijnė ndėr mend kujtimet e tėrė asaj qė keni kaluar bashkė, kujdesuni pėr fotografitė qė kanė filluar tė vjetrohen, duke i vendosur nė njė album fotosh ose duke i vėnė nė kornizė.
  Ėndėrroni sė bashku pėr tė ardhmen
  Fantazoni bashkė pėr njė shtėpi tė re qė do tė kishit qejf ta blinit, pėr ndonjė rregullim qė do tė donit t’i bėnit shtėpisė ose kopshtit. Madje mund tė shtyheni mė tej, duke menduar pėr ndonjė pjesėtar tė ri nė familjen tuaj.

  Burimi: Telegrafi
  LABJA/D/ mire ke qen keto kohe te fundit,
  SHUM INTERESAN, por u dashka shum munde,

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kush eshte filmi juaj qe ju pelqen jasht mase??
  Nga bessy nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 81
  Postimi i Fundit: 19-03-2015, 11:23 AM