Shije laberie


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 36
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Shije laberie

  Receta Gatimi


 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Na shkrive vlonjate flm per keto video!

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shum komike

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  kta te dy jan te papar ...megjithse aty e egzagjerojn me te foluren se ne nuk flasim ashtuuu
  p.s: ky i gjati esht vertet vlonjat (florjan binaj )

 6. #6
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  uuu pse me verte flori vlonjat esht ????

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  uuu pse me verte flori vlonjat esht ????
  yes motra

 8. #8
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  yes motra
  weeeeeee hahahhaha .... i papar eshte

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  uuu pse me verte flori vlonjat esht ????
  ja dhe provat qe te mos kesh fare dyshim
  http://www.facebook.com/home.php?#!/...24229580958201

 10. #10
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  haahhahaha skam dyshime lol

 11. #11
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Hahaha po pse moj keshtu flisni ju!po cesht pula tangerlikse?

 12. #12
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Erina ashtu jan ata andej ahhah

 13. #13
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Hahaha po pse moj keshtu flisni ju!po cesht pula tangerlikse?
  hahahahhahahhaha o erina pula tangerlikse ??? hahahahahhaha sa qesha me kete kur e lexova

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Erina ashtu jan ata andej ahhah
  si me paska shpetuar ky koment mua ?
  surrati jot su be te komentoj ,e jo me te shaj vlonjatet ...kshu qe mos u fut kaq thell te kto muhabete ....!

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Talking


 16. #16
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  si me paska shpetuar ky koment mua ?
  surrati jot su be te komentoj ,e jo me te shaj vlonjatet ...kshu qe mos u fut kaq thell te kto muhabete ....!
  Mir surrati im ta pakten e kan par disa e din po me mir mos nxir surratin tend se nuk e ka par njeri hahaha
  Pse ca ka un realitetn them , ashtu jeni ju nga vlora te gjith e din dhe e thon ska per filozofi ketu ose per sharje .

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Mir surrati im ta pakten e kan par disa e din po me mir mos nxir surratin tend se nuk e ka par njeri hahaha
  Pse ca ka un realitetn them , ashtu jeni ju nga vlora te gjith e din dhe e thon ska per filozofi ketu ose per sharje .
  ja dhe nje dobesi tj te ty , thua ate qe thon te tj , jo ate qe mendon vet ...DHE MOS E KUNDERSHTO SE KSHU THE E THON TE TER
  mund ta mendojn 100 veta , mund ta thon ne cate apo forume si puna jote , por askush nuk e thot kshu perball ....dhe as kte mso e merr mundimin ta kundershtotsh se esht e vertet
  un sdua te bej ate vajzen me patriotizem te teperuar , po te them vetem kaq...mos ju fut me thell kti muhabeti , mir ?

 18. #18
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ahhh se harrova ...sa per surratin tim ....me mir shtt se sdi gje ..le qe , fol , fooolll , se mos esht hera epar qe flet pa baza ti.....!

 19. #19
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ti ngaterrohesh edhe me ate qe thua njher , po pra e pranoj qe e thon te ter e kam fjalen Nga te gjitha rrethet e kan nga dicka pershembull nga vlora e kan ate qe tha Erina nga mallakastra dihet etjer un nuk i shpik vet keto i thon njerzit pastaj eshte tjeter gje nese jan te verteta apo jo .

 20. #20
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  e di si esht puna ? ti thua "te gjith e thon ..ju jeni ashtu , ju jeni kshu" ..pse na mbani kaq shum ne goj or aman....por duhet te dish edhe nje gje ..llokumja mbahet ne goj , jo piperi !
  ti na thua "pula tangerllikse " ....ashtu epitete koti , di dhe un ..psh "ju fjeraket minj kanalesh" ...mbush forumin un me kto .Po e bukura e nje debati , esht qe ato 2 fjal qe te thuhen, te thuhen tamam...me baz tek e verteta , se ska lezet

  un kam qejf te flas per vlonjatet / vloren...jo ti mburr , por te them si te mirat ashtu dhe te keqijat (se njerez jemi)...te them gjithashtu edhe arsyen pse ju ( qe se mora vesh kush ishit ) shprehni antipati ndaj nesh ( ne boten virtuale se ne ate realen hehehe...)...por ...dua te gjej momentin , vendin , dhe mbi te gjitha personin e duhur ..se nuk je ti aq sa te perballosh replikat e mija ..........

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-10-2012, 01:27 PM
 2. Balsami i ri per buzet me shije te Birres..!
  Nga erinda nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 13-03-2012, 09:00 PM
 3. Coca-Cola do te kete nje shije tjeter nga ajo qe jemi mesuar
  Nga vaaldr1n nė forum Fitness dhe Wellness
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 10-03-2012, 05:26 PM
 4. KIA Optima pėr shije tė amerikanėve dhe evropianėve
  Nga Kliton nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-04-2010, 01:10 PM