Natyre e Eger!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 22
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Foto Natyre e Eger!

  Receta Gatimi

  Foto me kafshe ne Bore!
 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shum te bukura keto fotot

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e Bela14
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Postime
  86
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Fantastikeee ..♥♥..!!

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ah kjo bora sa e bukur qe esht...sa keq qe me duhet ta shoh vetem nga fotot

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ah kjo bora sa e bukur qe esht...sa keq qe me duhet ta shoh vetem nga fotot
  gjithe Evropa eshte mbush me bore sot! Vetem ne VL nuk paska ardh

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  gjithe Evropa eshte mbush me bore sot! Vetem ne VL nuk paska ardh
  ra po e di sa shum pak ngjante me teper me shiun se sa me boren

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e Bela14
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Postime
  86
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  gjithe Evropa eshte mbush me bore sot! Vetem ne VL nuk paska ardh
  ...E praa cnee edhe ne Br ra po dje sot shkriu PP

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Bela14 Lexo postimin
  ...E praa cnee edhe ne Br ra po dje sot shkriu PP
  kurse ktu shkriu pa ren ne tok fare

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  E ka fajen uji kripur
  Ketu tek mua ka qe ne oren 12 qe bie! eshte bere taman si ato fotot siper, vetem kafshet me mungojne, por dhe njerezet persjashta i ngjajne disi

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  E ka fajen uji kripur
  Ketu tek mua ka qe ne oren 12 qe bie! eshte bere taman si ato fotot siper, vetem kafshet me mungojne, por dhe njerezet persjashta i ngjajne disi
  ore reinxxxxx pse ma ben ki zili eee se bej shaka ,, lumsi ju
  neve kishim ekskursion ne kosov e anulluam nga permbytja ( kte ta kam then ) tani do e benim ne korc , dhe prap e anulluam nga bora e madhe
  me zi po e prisja po cti besh tersit

 11. #11
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  wiiiiiiiiiiiiiiiiiii sa qejf soooot edhe n fier ra u knaqem shuuum ...... po nuk mbajti .... Labe mos u merzit zemer se do e besh me von ne ndonje vend akoma edhe me te bukur

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  wiiiiiiiiiiiiiiiiiii sa qejf soooot edhe n fier ra u knaqem shuuum ...... po nuk mbajti .... Labe mos u merzit zemer se do e besh me von ne ndonje vend akoma edhe me te bukur
  ca do bej moj...aaa ekskursionin ,,po po normale qe do e bejm , po un desha tani qe ksh ren bor :S....po ke te drejt se nuk na iku jeta , kemi koh

 13. #13
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Perse ca doje te beje ti Apo nuk eshte koha per ekskursion tani

 14. #14
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ca do bej moj...aaa ekskursionin ,,po po normale qe do e bejm , po un desha tani qe ksh ren bor :S....po ke te drejt se nuk na iku jeta , kemi koh
  po ekskursioni praaaa hahaha .... bejeni ne shkurt ne korc ..... ose po deshet ju edhe ne janar

 15. #15
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31 16. #16
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Sa bukur kur sheh kafshe...Duhet ndonjeher per te ndryshuar se na kane ardhur njerezit ne maje te hundes......

 17. #17
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Te shofesh kafshe te egra te jete adrelanine dhe nga kafazi. Imagjino nje tour ne ambjent te eger si afrika.

 18. #18
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  Sa bukur kur sheh kafshe...Duhet ndonjeher per te ndryshuar se na kane ardhur njerezit ne maje te hundes......
  psh si ajo gjeja qe me the mua nje dit qe e kisha mbajtur ne dor kur dikur e kishe fobi ( e di sh mir cdua t them )

 19. #19
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  psh si ajo gjeja qe me the mua nje dit qe e kisha mbajtur ne dor kur dikur e kishe fobi ( e di sh mir cdua t them )
  E kam parasysh...

 20. #20
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  E kam parasysh...
  hahahhahah shiko un nuk po arrij dot ti permend as emrin (te lutem se mos ve ndo nje foto se do te vras )

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Fotot e rralla tė jetės sė egėr
  Nga vaaldr1n nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-06-2012, 07:05 PM
 2. Unikkatili: Jeni fansat mė tė egėr (Video)
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 10-06-2012, 07:04 PM
 3. Femrat "cmenden" pas meshkujve me pamje te eger...
  Nga erinda nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 18-05-2012, 10:15 PM
 4. Ja nje tjeter "shaka" e nenes natyre...Sunam ne Japoni
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-03-2011, 06:34 PM
 5. Farrell nuk pendohet pėr tė kaluarėn ‘e egėr’
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-03-2010, 11:59 AM

Etiketat pėr kėtė Temė