Pyetjet qe ju acarojne me teper


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 5 FillimiFillimi 12345 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 81
 1. #21
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  Receta Gatimi

  Fjala Cpb .

 2. #22
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  kur nje djal me thot pse ben interesanten (nuk e kam ne tip te bej interesanten) .......

 3. #23
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Pytje qe me acaron me shume eshte: Sa e ke rrogen....se di por mendoj se nuk pyetet njeri se e ke rrogen ose sa rroge merr.
  Sapo lexova temen, pa e hapur, menjehere kete pyetje mendova te shkruaja...bo bo bo sa me acaron kjo pyetje...

 4. #24
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  kur nje djal me thot pse ben interesanten (nuk e kam ne tip te bej interesanten) .......
  Qe te hy nerva ty thuja mi shpirt..

 5. #25
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Qe te hy nerva ty thuja mi shpirt..
  hahahhahhaa .... do ta kem parasysh per her tjeter

 6. #26
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Pytje qe me acaron me shume eshte: Sa e ke rrogen....se di por mendoj se nuk pyetet njeri se e ke rrogen ose sa rroge merr.
  NUK NA THE SA E KE RROGEN ????? hahahah.... shaka
  1.bessy ? nuk eshte emer cuni ky ?
  2. ku te pelqen me shum ne shqiperi apo ne greqi ?
  3.ke ndonje shok ? eshte grek ?
  4. kur mbaron shkollen ? sa vite ke akoma ?
  5.kur do martohesh ? kur te plakesh ? nuk te mer njeri athere
  6. nuk duroj pyetjet personale - familjare
  7.kukes ? je maloke ?
  8. sa vjece jeeeeee ? nuk te besoj me trego pashaporten
  9.lexon nai cik apo hic ?
  10. nga ku je ? pergj. shqipetaret: ti je nga jugu 100% te huajit :je e sigurt qe nuk je nga rusia ?
  jane pyetje qe i degjoj shume shpesh

 7. #27
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  wow bessy me verte shum acaruese keto pyetjet .......

 8. #28
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Fjala Cpb shum

 9. #29
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  kur t thon qe ndjenj dicka per ty dhe ne fakt thjesht te genjejn

 10. #30
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  motra po kjo sme duket dhe shum si pyetje mua

 11. #31
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  ska gj se un e futa te pyetjet po he

 12. #32
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  motra po kjo sme duket dhe shum si pyetje mua
  Heheh ke shum te drejt

 13. #33
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  epo harrova ti vija => ? ... ne fund

 14. #34
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  wow bessy me verte shum acaruese keto pyetjet .......
  mua me thua !!!! nga shum veta i degjoj kete pyetje !!!!! it gets on my nerves

 15. #35
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Pyetja qe me acaron eshte kur do martohesh!!! bobobo sa inat, po lere o vlla tjetrin te bej jeten e tij!

 16. #36
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ta kam ber edhe un kte pyetje , po anes e anes ama ....sorry

 17. #37
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Pyetja qe me acaron eshte kur do martohesh!!! bobobo sa inat, po lere o vlla tjetrin te bej jeten e tij!
  Kur do martohesh ?

 18. #38
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Kur do martohesh ?
  hehheehhee a thua Reni eshte duke i ren PC-s

 19. #39
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Pyetja qe me acaron eshte kur do martohesh!!! bobobo sa inat, po lere o vlla tjetrin te bej jeten e tij!
  hahhaah..... gjyshja ime
  - kur do martohesh ti te keqen nona ?
  - jam ne shkoll o no , jam e vogel ( qe ne klase te 6 )
  cdo vit kjo pyetje
  deri sa nje dite krejt nevra thot
  - shkoll shkoll shkoll ..... cfar do behesh ti presidenti i shqiperis ????
  un ne moshen tate kisha kaq femij ...

 20. #40
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Nje gje tjeter qe me acaron shume eshte! Sa e bleve? - PO thuaj nje here ta gezosh, dhe pastaj ky e si e sa hehe!

  Bessy, duro se ke kohe! gjithesesi mos te shikosh moshen te ul ca vite haha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Dymbėdhjetė pyetjet e zakonshme pėr kozmetikė !!
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-01-2013, 07:30 PM
 2. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-09-2012, 01:37 AM
 3. Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 22-06-2012, 07:22 PM
 4. 5 Pyetjet qe mashkulli nuk duhet t'ia beje nje femre...
  Nga erinda nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 14-04-2012, 01:07 PM
 5. Cilat veprime te meshkujve e acarojne nje Femer..!
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-03-2012, 03:05 PM