Pyetjet qe ju acarojne me teper


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 5 FillimiFillimi 12345 I funditI fundit
Rezultatet nga 41 deri tek 60 prej 81
 1. #41
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Receta Gatimi

  ua je ne pune?...sa mire,po sa e ke rrogen?...me acaron kjo pyetje

 2. #42
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  pyetja qe me acaron me se shumti eshte qe me thone "A je ka punon ti, ani pse spo kthehesh ?"

  Ket pyetje nuk e duroj dot !

 3. #43
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  ku do shkosh?

 4. #44
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  ua je ne pune?...sa mire,po sa e ke rrogen?...me acaron kjo pyetje
  kjo dhe mua
  mortje ekam

  kete pyetje sidomos e bejne refugjatet

  njeriu pyet njehere per shendetin pastaj per lekun

 5. #45
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Ku je? kur perdoret me ven e pa vend

 6. #46
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  kush te mori ne tel?..........po cfare donte?.........po pse mori?...........pffffffffffff me cmendin keto pyetje..........

 7. #47
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  sa me do ??

  ... sa shume??

 8. #48
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  kur t bejn 100 her nje pyetje

 9. #49
  *********e 20% Maska e ENGJELLUSHJA
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Ku flitet realiteti
  Postime
  205
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  A me jep NR tend te telit
  A mund te jep nje MPUQ

 10. #50
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  tani kohen e fundit ka fillu te me acaroj dhe kjo pytja ;a po i shikon serjalet

 11. #51
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  ku isheeeeeeeeeeee?

  kur me pyet komshia sidomos

 12. #52
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  hahhahah dhe kur vjen e nuk din me shku ne shpin e vete po te sjell lajem per gjith lagjen

 13. #53
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  boooooooooooooo sa me acarojne moj Erinaa me vjen ti mbys te gjitha plakat e lagjes

 14. #54
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  a moj xhan kam par nje ketu afer se nuk u lodhte fare te meret me thashetheme, gjith diten ajo gje tjeter nuk bente vetem, tha keshtu ai i tha do i thot bobo,kur e shikonim cdo her si femij iknim nga ajo.

 15. #55
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Une se vras shume mendjen jo....fle e qete nga ajo ane......por qe me acarojne po.....se nuk ju mbyllet goja

  he erdhe me thone mua...kur vete ne shtepi ndonjehere ne 1 e 10...ku ishe pse u vonove?........se c'pune kane se kuptoj...

  hapu dhe thuaj....

 16. #56
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  e pra ate pun kan ti percjellin tjert.Sikur nuk kan me cfar te merrem si shikojn punet e veta se i kan llum e shikojn ca bejn tjert. po shqiptar mo

 17. #57
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  ate thuaj........po nejse sic e thash nuk e vras shume...jam mesuar nuk me bene pershtypje tashme

 18. #58
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  eshte nje grua te lagja qe ma nxiu jeten me kte pyetjen: Vazhdove pune? 4 here ne dite kaloje aty kater here ne dite me pyet...

 19. #59
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  eshte nje grua te lagja qe ma nxiu jeten me kte pyetjen: Vazhdove pune? 4 here ne dite kaloje aty kater here ne dite me pyet...
  hahahha po edhe mos i thuj cdo her te njejtin muhabet ndryshoja icik mbase merzitet.

 20. #60
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  hahahha po edhe mos i thuj cdo her te njejtin muhabet ndryshoja icik mbase merzitet.
  ca, une mundohem ti shmangem, bej gjoja e kam me nxitim, vetem kur del te dera: igliiiiiiiiii...fillove pune moooooo????

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Dymbėdhjetė pyetjet e zakonshme pėr kozmetikė !!
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-01-2013, 07:30 PM
 2. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-09-2012, 01:37 AM
 3. Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 22-06-2012, 07:22 PM
 4. 5 Pyetjet qe mashkulli nuk duhet t'ia beje nje femre...
  Nga erinda nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 14-04-2012, 01:07 PM
 5. Cilat veprime te meshkujve e acarojne nje Femer..!
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-03-2012, 03:05 PM