Pyetjet qe ju acarojne me teper


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 4 nga 5 FillimiFillimi 12345 I funditI fundit
Rezultatet nga 61 deri tek 80 prej 81
 1. #61
  *********e 20% Maska e ENGJELLUSHJA
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Ku flitet realiteti
  Postime
  205
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  Receta Gatimi

  Kur me pyesin shume here per nje gje te njejt

 2. #62
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  erina ma ben gjithmon nje pyetje
  eri mos ma bej me ..... pls........................... :/

 3. #63
  *********e 20% Maska e ENGJELLUSHJA
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Ku flitet realiteti
  Postime
  205
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Sa here keni dashuruar

 4. #64
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ' ne gjimnaz je ? ' .......ma kan ber 4 her kte jav ........... ....... ......

 5. #65
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  "A e more vizen", "Kur do me ardh ?"

  Kto kohet e fundit kto 2 pytje po m'ēartin!

 6. #66
  i/e rregjistruar 10% Maska e Ermira Alliu
  Anėtarėsimi
  Feb 2013
  Vendndodhja
  Vlora, Vlorƫ, Albania, Albania
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  je ne shkooll.. cf viti n gjimnaz ?? ose kur me pyesin per notat.. sidomos t moshuarit( hajd tu shpjegosh se si funx. keto koh )[/QUOTE]

 7. #67
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Ermira Alliu Lexo postimin
  je ne shkooll.. cf viti n gjimnaz ?? ose kur me pyesin per notat.. sidomos t moshuarit( hajd tu shpjegosh se si funx. keto koh )
  [/QUOTE]

  e ke problemin kur u shpjegon sistemin ton....apo kur u thua notat .......

 8. #68
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  ku po shkon ? kur nisem per diku

  me ke po flet ? kur flas ne tel ., te dyja keta mi bejne nervat leng ananasi !

 9. #69
  i/e rregjistruar 10% Maska e Ermira Alliu
  Anėtarėsimi
  Feb 2013
  Vendndodhja
  Vlora, Vlorƫ, Albania, Albania
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  e ke problemin kur u shpjegon sistemin ton....apo kur u thua notat ....... [/QUOTE]
  nqs mar 10 pik zakonisht them mora 10... sesht problem fare.......po hajde tu shpjegosh sistemin.se pas shpjegimit duan prap "noten"....
  apo kur kujtonj se jam n gjimnaz,,, uuuuuuuuu te vjen plasja..

 10. #70
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  hahaha....mbase se ke lexuar postimin tim siper fare...po dhe un kte kam then.....punen e moshes haahaha....plasje te vjen prz...

 11. #71
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Nuk ka ndonje pyetje fikse....nuk acarohem....i marr me sportivitet...nje buzeqeshje...per te mos merzitur askend....pyetjet per te gjallin jane....(kur vijne nga familjar kuptohet)....

 12. #72
  i/e rregjistruar 10% Maska e Ermira Alliu
  Anėtarėsimi
  Feb 2013
  Vendndodhja
  Vlora, Vlorƫ, Albania, Albania
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  hahaha....mbase se ke lexuar postimin tim siper fare...po dhe un kte kam then.....punen e moshes haahaha....plasje te vjen prz...
  jo se kisha lex...ja qajm hallin njera tj ..

 13. #73
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  paske ardhur? he sa do rrish?

 14. #74
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ...Kur me bie cel..dhe me pyesin "kush eshte?"...ose pasi kam mbaruar se foluri...kush ishte?...bohhhh e urrej kete pyetje...mami eshte me e shpesht ne kete drejtim....

 15. #75
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  ...Kur me bie cel..dhe me pyesin "kush eshte?"...ose pasi kam mbaruar se foluri...kush ishte?...bohhhh e urrej kete pyetje...mami eshte me e shpesht ne kete drejtim....
  ...po thuj ...ishte ...centralistja..........

 16. #76
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  pyetjet qe fillojn me fjalen pse ...

 17. #77
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Pytja kohes se fundit qe po me acaron eshte se "kur do te martohem "

 18. #78
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mOrtaja123 Lexo postimin
  Pytja kohes se fundit qe po me acaron eshte se "kur do te martohem "
  ik shuja kureshtjen pra
  kur me thot centralla se nuk keni lek per te thirr ke numer

 19. #79
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Sekam mendjen njeher, ska pak koh qe u "pavarsova" nga prindrit tash te hy ne burgun e marteses

 20. #80
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mOrtaja123 Lexo postimin
  Sekam mendjen njeher, ska pak koh qe u "pavarsova" nga prindrit tash te hy ne burgun e marteses
  haahha burgun thot . mir mir po cfar ti beshe atyre se jan kureshtar per ty

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Dymbėdhjetė pyetjet e zakonshme pėr kozmetikė !!
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-01-2013, 07:30 PM
 2. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-09-2012, 01:37 AM
 3. Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 22-06-2012, 07:22 PM
 4. 5 Pyetjet qe mashkulli nuk duhet t'ia beje nje femre...
  Nga erinda nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 14-04-2012, 01:07 PM
 5. Cilat veprime te meshkujve e acarojne nje Femer..!
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-03-2012, 03:05 PM