Pyetjet qe ju acarojne me teper


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 5 12345 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 81
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Pyetjet qe ju acarojne me teper

  Receta Gatimi

  Po filloj un e para
  nje nga pyetjet qe me acarojn esht kur je ne banjo dhe te thon : ca po ben ? pooo lajjjjjj pjatattttt
  po me shum me acarojn ato pyetjet e komshinjve kurjoz : ku ishe ?? cne kaq von ???kush ish ai/ajo ???

  po juve ?

 2. #2
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  hmmmm mua me acarojn me shum kur kam ekskursion dhe fillojn me pyesin he bet ndonje prapsi me ndonje shok andej ????.....

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Po filloj un e para
  nje nga pyetjet qe me acarojn esht kur je ne banjo dhe te thon : ca po ben ? pooo lajjjjjj pjatattttt
  po me shum me acarojn ato pyetjet e komshinjve kurjoz : ku ishe ?? cne kaq von ???kush ish ai/ajo ???

  po juve ?
  hahhahah sa me pelqeu ajo e larjes se pijatave ne banjo hahahha e madhe je a hahaha po pse nuk u thua po lexoj nje liber,un e kam zakon ne shumicen e rastev te lexoj shtypin ne banjo mua kohen e fundit me acarojn njerz coft per pak minuta se njihesh te thon a ke msn apo fb puffffff

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  hahhahah sa me pelqeu ajo e larjes se pijatave ne banjo hahahha e madhe je a hahaha po pse nuk u thua po lexoj nje liber,un e kam zakon ne shumicen e rastev te lexoj shtypin ne banjo mua kohen e fundit me acarojn njerz coft per pak minuta se njihesh te thon a ke msn apo fb puffffff
  hahahahaha kte qe ben ti e ben motra ime , lexon libra ne banj...un ate vend e kam per tu relaksuar jo per te lodh trurin

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  hahahahaha kte qe ben ti e ben motra ime , lexon libra ne banj...un ate vend e kam per tu relaksuar jo per te lodh trurin
  hahha a ka vend me te mir se kur shkon ne banjo dhe lexon genjeshtra une e motra jote dim ku ti hudhim genjeshtrat

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  hahha a ka vend me te mir se kur shkon ne banjo dhe lexon genjeshtra une e motra jote dim ku ti hudhim genjeshtrat
  ma do mendja se perpara se ti hidhni i perdorni ...apo jo hahaha...

 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ma do mendja se perpara se ti hidhni i perdorni ...apo jo hahaha...  ahhahhahahha oj e keqe mos thuj ashtu se aty ka fetyra publike hahhaha ke parasyshe ti ket aty eshte edhe koshi per mbeturin

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin

  ahhahhahahha oj e keqe mos thuj ashtu se aty ka fetyra publike hahhaha ke parasyshe ti ket aty eshte edhe koshi per mbeturin
  nje arsye me shum per ti perdorur ato gazeta ....psh nqs aty ka ndonje kengetare qe ti e ke sh inat , vetem aty ke mundesi qe ti besh ate qe ne realitet sja ben dot .....

 9. #9
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  nje arsye me shum per ti perdorur ato gazeta ....psh nqs aty ka ndonje kengetare qe ti e ke sh inat , vetem aty ke mundesi qe ti besh ate qe ne realitet sja ben dot .....

  mendimi i qelluar,por kam edhe nje opcion ti fuse ne lavatriqe ti laj mir e mir se mos ju ka ngelt ndonje lek ne xhep them!

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin

  mendimi i qelluar,por kam edhe nje opcion ti fuse ne lavatriqe ti laj mir e mir se mos ju ka ngelt ndonje lek ne xhep them!
  po pse jo ...megjithate un jam tek ai mendimi im .... ( sa gje e shpifur pzzz )

  p.s:erina po se pate problem mundohu te shkruash pak ne gjuhen letrare se ndonjeher e kam te veshtir te te kuptoj :S ....duhet te rri e te per te par se cke dash te me thuash

 11. #11
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  po pse jo ...megjithate un jam tek ai mendimi im .... ( sa gje e shpifur pzzz )

  p.s:erina po se pate problem mundohu te shkruash pak ne gjuhen letrare se ndonjeher e kam te veshtir te te kuptoj :S ....duhet te rri e te per te par se cke dash te me thuash
  hahha po cfar te bejm ne ketu keshtu flasim po me ket fjalor:edhe ne ballafaqohemi me tilla probleme,ate se nuk e kupton ta spjegoj un mi zemer pa merak rri ti, pa lek madje

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  hahha po cfar te bejm ne ketu keshtu flasim po me ket fjalor:edhe ne ballafaqohemi me tilla probleme,ate se nuk e kupton ta spjegoj un mi zemer pa merak rri ti, pa lek madje
  dmth as ju nuk na kuptoni ne ndonjeher ???pse ne shkoll ca gjuhe beni ju ? nuk beni letrarcen ?edhe ti kur te kesh te tilla probleme , nje zile me bej se ti shpjegoj un (por me lek ama se jemi ne kriz globale :S:S )

 13. #13
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  dmth as ju nuk na kuptoni ne ndonjeher ???pse ne shkoll ca gjuhe beni ju ? nuk beni letrarcen ?edhe ti kur te kesh te tilla probleme , nje zile me bej se ti shpjegoj un (por me lek ama se jemi ne kriz globale :S:S )  Bahhhhh mos je gje nga gjirokastra ti moj kornace

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin  Bahhhhh mos je gje nga gjirokastra ti moj kornace
  hahahaha jo , un jam nga V L O R A ...po nuk e kemi zakon tu bejm te tjereve sherbime falas se dukemi si sherbetor pastaj
  erina mos kembngul se nuk te bej asnje ulje

 15. #15
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  hahahaha jo , un jam nga V L O R A ...po nuk e kemi zakon tu bejm te tjereve sherbime falas se dukemi si sherbetor pastaj
  erina mos kembngul se nuk te bej asnje ulje


  iiii ca te bej un tani mir mir se te tregoj un kur te vishe ne kosove ti po erdhe ketu do beshe mir te maresh fjalore shqip-shqip ,se ne kosovaret nuk ngelemi keq dim edhe te flasim si ju po ca te besh ti moj se do ngelesh duke then ca thu se kuptove ket ase ket hahhaha

 16. #16
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  iiii ca te bej un tani mir mir se te tregoj un kur te vishe ne kosove ti po erdhe ketu do beshe mir te maresh fjalore shqip-shqip ,se ne kosovaret nuk ngelemi keq dim edhe te flasim si ju po ca te besh ti moj se do ngelesh duke then ca thu se kuptove ket ase ket hahhaha
  pa ik tek ajo tema qe kam hap un : shije laberie ...shikoji ato vidjot dhe pastaj me thuaj do kuptosh ndonje fjal apo jo

 17. #17
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ok.......

 18. #18
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ca behet ketej ''u zgjidhet ju''

 19. #19
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Pytje qe me acaron me shume eshte: Sa e ke rrogen....se di por mendoj se nuk pyetet njeri se e ke rrogen ose sa rroge merr.

 20. #20
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  hahahahhahahha sa mir e paskeni gjetur ju Erina me Laben .... ej labe ate qe ben motra jote pak a shum e ben edhe e imja hahahhaha .... Erina per punen e msn dhe te fb ma bejn edhe mua dhe me acarojn shuuum :S

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 5 12345 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Dymbėdhjetė pyetjet e zakonshme pėr kozmetikė !!
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-01-2013, 07:30 PM
 2. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-09-2012, 01:37 AM
 3. Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 22-06-2012, 07:22 PM
 4. 5 Pyetjet qe mashkulli nuk duhet t'ia beje nje femre...
  Nga erinda nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 14-04-2012, 01:07 PM
 5. Cilat veprime te meshkujve e acarojne nje Femer..!
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-03-2012, 03:05 PM