A ka kthim nė dashuri?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  A ka kthim nė dashuri?

  Receta Gatimi

  Cfar mendoni pas nje lidhje me tjeter kend ,mund te rikthehet te dashuria e pare ?

 2. #2
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Nuk di ti pergjigjem kesaj teme por me siguri qe do ti pergjigjem mbasi te kthehem dhe njeher tek shikimi i dashurise se pare...di vetem te them qe skam arritur akoma ta harroj plotesisht...po gjithsesi mendoj se gjithcka varet nga rrethanat dhe karakteret e te dy personave...

 3. #3
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  nuk di te flas per kete tem por varet se cfar dashurie ke provuar ..... neqoftese ajo ka qen e duhura ateher ....... edhe ndoshta ...

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  KJo gje dhe mund te ndodh por jo tek te gjith varet nga personi

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  mqs ke pasur lidhje tjeter pas dashuris se par tregon q dashuria esht zbehur kshu qe po t rikthehesh te 'ish' dashuria e par nuk do t jete e njejta gje mendoj

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  mund te kthehesh qe cke me te , por nje gje do jet e sigurt qe azgje ska per te qen si me par!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  po ta ilustroj mendimin tim me nje keng

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Cfar mendoni pas nje lidhje me tjeter kend ,mund te rikthehet te dashuria e pare ?
  shpresoj qe po

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  dashuria e pare nuk ka te share , por kur e mendon ben mire ta harrosh sepse gjerat nuk do jene si me pare , mos te them fare

 9. #9
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  me sa po shoh jo...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Dashuri apo sex
  Nga kuklla nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 01-06-2014, 07:04 PM
 2. Kthim ne kohe (foto nga femijeria)
  Nga labja nė forum Albumi i Anėtarėve
  Pėrgjigje: 169
  Postimi i Fundit: 18-07-2013, 08:16 PM
 3. Foto - Si ishin dhe si jane! Kthim ne kohe!
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 30-01-2012, 02:35 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-02-2011, 04:58 PM
 5. Dashuri e ndaluar
  Nga eperhitura nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 08-10-2009, 02:40 PM