Fraza Dashurie...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 21
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Fraza Dashurie...

  Receta Gatimi

  12247844751816776100wsnaccad_feather-pen_svg_med.png...........

  C’do dite pa ty, eshte si nje dite pa diell. c’do mbremje pa ty, eshte si nje nate pa yje.
  C’do ore pa ty, eshte si nje jete pa ndjenja. c’do minut pa ty, eshte nje minut si mos te isha ne jete.
  c’do sekund pa ty, eshte si mos te me rreh zemra

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shum te bukura keto fraza .Shkruaj dhe disa te tjera

 3. #3
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  zemeeeeeeeeer shuuuuuuuum bukur bravo ^_^

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Shum te bukura keto fraza .Shkruaj dhe disa te tjera
  Un prisja se mos ke shkru dhe ti !

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Un kam shkruajtur Bamp po nuk i ke lexuar ti

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Te pres jashte botes aty ku realiteti behet magji, te pres aty ku urrejtja behet dashuri,
  ku lotet kthehen ne rreze dielli. Te pres aty ku le krenarine per gjithmone, te pres aty ku zemra ime s do te vuaj me!

 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  zemeeeeeeeeer shuuuuuuuum bukur bravo ^_^
  Flm shum por un pres edhe nga ti ?

 8. #8
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Flm shum por un pres edhe nga ti ?
  pa problem zemer

 9. #9
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Un kam shkruajtur Bamp po nuk i ke lexuar ti
  Jo si kam lexu! po shkruaj edhe ketu pse jo!

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Po dhe ketu do te shkruaj

 11. #11
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Nese degjon se kam vdekur malli per ty me ka tretur,nese do ta dish se si jam varrosur me vello te zez e brengosur,nese do ta dish se vdiqa un dashuria per ty me hodhi ne lum,nese do ta dish vendin ku e kam ne detin e hapur e varrosur jam .....

 12. #12
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Shpirti im nuk rri rehat kur ty zemra ime te ka larg,syri lot me pikon se ZEMRES time shume i mungon,cdo dit me zbardhe duke menduar per ty,dhe pres zemra ime qe nje dite te jemi bashke Une dhe Ti ....
  ------------------

  Zemra e njė
  adoleshenteje
  nuk arrin ta kuptoje dhe tė pamundurėn
  njė ditė mund tė dashurojnė
  kjo mė ndodhi dhe mua njė dite
  mė mbuluan tė gjithė kaltėrsitė
  dhe si njė dritė shkėlqente veē ai
  askush nuk mund ta prekė
  ėshtė veē djelli im
  dielli buzėqeshte ishte i lumtur me mua
  por shpejt ai nga mua u largua
  e kuptova ishte e pamundur kjo dashuri
  megjithse unė e doja me pastėrti
  dielli kėrkon hėnėn e tij
  hėna nga ai pret dashuri
  dashuri e pamundur ish pėr mua
  megjithse ėshtė i vetmi diell qė dua
  do tė doja tė isha hėnė pėr njė ēast
  e tė rrėmbeja djellin tim
  do t’ja ktheja hėnės prap se ajo nga ai pret dashuri....
  ----------

  Mbi 2 sy te trishtuat, te perlotur, mbi 2
  buze te ngrira ku buzqeshja ish ngrosur, mbi zemer te vuajtur, te
  lenduar, mbi shpirt te vrare, te denuar, mbi trup te lodhur, te
  munduar, fjala: "TE DUA" eshte shkruar...

 13. #13
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Trokita ne zemren tende por smu pergjegj njeri,ate e kishte pushtuar nje tjeter dashuri,hape i thash une jam mikja e vjeter,nje ze me tha''ishe por tani kam nje tjeter'...
  ---------
  dashuria eshte e duruar dhe e mire nuk esht asnjeher xheloze ajo nuk eshte kurre e vrazhde ose egoiste nuk esht mburravece apo mendjemadhe,dashuria nuk esht e ashper apo e merzitshme,ajo nuk kenaqet me mekatet e te tjerve por ndricon mbi te verteten... eshte gjithmone gati te fale, te besoje, te shpresoje dhe te perballoje cdo gje.... pavarsisht se nga vjen !!!!

 14. #14
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  Trokita ne zemren tende por smu pergjegj njeri,ate e kishte pushtuar nje tjeter dashuri,hape i thash une jam mikja e vjeter,nje ze me tha''ishe por tani kam nje tjeter'...
  ---------
  dashuria eshte e duruar dhe e mire nuk esht asnjeher xheloze ajo nuk eshte kurre e vrazhde ose egoiste nuk esht mburravece apo mendjemadhe,dashuria nuk esht e ashper apo e merzitshme,ajo nuk kenaqet me mekatet e te tjerve por ndricon mbi te verteten... eshte gjithmone gati te fale, te besoje, te shpresoje dhe te perballoje cdo gje.... pavarsisht se nga vjen !!!!


  .........

 15. #15
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Eshte e pamundur te mos perendon dielli, kur egziston nata!
  Eshte e pamundur te jetojne njerezite gjithmon kur egziston vdekja!
  Eshte e pamundur te mos dashuroj kur egziston ti !!

 16. #16
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Mundohem te zgjohem
  pors'mundem kurrsesi
  diqka me ndal!
  sikure deshiron te me thote diqka?
  nje ze i njohur me afrohet me pran,
  peshperit fjalen ne nje gjuhe te pakuptimte
  zgjate doren e fuqishme
  njekohsisht dhe te dashure,
  zhduket per nje qast
  ne nje qetesi te larget.
  nuk e di cfare me ishte
  nje ankthe i nje ditet te pafat
  apo ankthe e nje vajze te zhgenjyer?

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  Trokita ne zemren tende por smu pergjegj njeri,ate e kishte pushtuar nje tjeter dashuri,hape i thash une jam mikja e vjeter,nje ze me tha''ishe por tani kam nje tjeter'...
  e papar

 18. #18
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Shume te bukura Erina.

 19. #19
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Qortoj historine Dashurise!

  U ktheve pa pritur pa te ftuar
  Erdhe tani qe nga zemra te largova!
  S'u ktheve ateher kur isha nevoj per ty
  Marrzisht kur te dashurova.
  Ti erdhe tani qe Dashurin per Ty groposa ne dhe.
  Edhe pot e dua ta gjej,Edhe kalbur nuk mund ta gjej me.
  Atje thell ne gjirin e detit.Pa meshir e fundosa
  E prita aqe gjat kthimin tende.Sa qe rend jeten e plagosa.
  tani neper parqe te heshtura.Qortoj misterin e dshurise
  Me koh vetem me koh te caktuar
  Rrethoj zemrat e njerzis
  .

 20. #20
  i/e rregjistruar 10% Maska e gona123
  Anėtarėsimi
  Sep 2010
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  shum shum shum te bukuraaa...me pelcejnn shummm..Bravo

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Fraza Dashurie
  Nga Kliton nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 19-10-2014, 11:43 PM
 2. Fraza mė e bukur, qė keni lexuar apo degjuar?
  Nga ReniX nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 01-03-2013, 09:43 PM
 3. Histori Dashurie
  Nga PinkPrincess nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 04-02-2013, 11:55 PM
 4. Thenie, Citme, Fraza me Foto
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-06-2012, 08:30 PM
 5. Fraza dhe Dedikime te ndryshme
  Nga ReniX nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 37
  Postimi i Fundit: 10-09-2011, 10:51 PM