Femijet Profesional gjate punes tyre!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Femijet Profesional gjate punes tyre!

  Receta Gatimi

  Keta femije e kane te sigurte te ardhmen!


  Bojaxhiu:


  Hidrauliku:


  Muratori:


 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  sa me pelqejn femijet se bejn rremuj knaqem till e kam dhe un nipin,vetem rremuja ben dhe eshte intresant me te, tani me 12 dhjetor ka mbush 3 vjet ,shum ka qef te merret me elektronik,celularin sa te shikon si perdore menjeher e merr ben foto ,poqes vjen ndoje musafri duet te mbaj celularin afer se rrezik nga ky? poashtu edhe kompjuterin shum ka merak te lozi jo te shikoj nje filem te animuar se merzite po vetem te kontrolloj.Vjershat nje her tja thuash, heren tjeter padyshm i meson,vjershen e flamurti e ka fiksim ,gjith diten e reciton

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  haha,sa i keq ai qe po rregullon lavamanin,i forte fare.

 4. #4
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  ajo goca do e ngjyros edhe oborrin hehehheeh

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Keta paskan te ardhme me profesion

 6. #6
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Kot nuk thone qe femijet e sotem lindo me "Universitet" ...

 7. #7
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  waaaaaaaaaa sa te mir ktaaaaaaaaa ^_^ hahahaha

 8. #8
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  sa te forte qe jane...hahahaaa

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si te lidhem me pc e punes nga shtepia.
  Nga 3r1k0 nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 26-01-2013, 08:21 PM
 2. Gjatė punės duhet pushim ēdo 20 minuta
  Nga vaaldr1n nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 10-03-2012, 05:19 PM
 3. Kina bllokon qasjen nė rrjetin profesional Linkedin
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-02-2011, 02:58 PM
 4. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-04-2010, 07:10 PM

Etiketat pėr kėtė Temė