Receta Gatimi

Binjaket mė tė vjetra nė botė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30

  Binjaket mė tė vjetra nė botė
  Dy motra kanė festuar dje ditėlindjen e tyre tė 101-tė pėr tu bėrė zyrtarisht binjaket mė tė vjetra nė botė.

  Ena Pugh dhe Lily Millward kanė lindur mė 4 janar tė vitit 1910 dhe mbajnė rekordin ‘Guiness’si binjaket mė jetėgjata. Tė dyja motrat jetojnė nė Brecon (Uells).

  Lily tregoi sekretin e jetėgjatėsisė sė tyre: “E qeshura dhe shakatė qė kemi bėrė gjithmonė me njėra-tjetrėn.”
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  opo hallall .... un po u bej nje urim ndryshe : sa te jen te jen mir !!!

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  qenken shum simpatike hehehe

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  po ai burrin i ciles qenka?

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Erina nuk e shikon ti se ke ka kapur ai

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Erina nuk e shikon ti se ke ka kapur ai
  po mbasi ngjasojn shum thash mos i jan perzi tipit!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Vintage Vienna: Wiena ne kohet e vjetra (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Turizėm dhe Udhėtime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-10-2012, 10:04 PM
 2. Duke kujtuar gjėrat e vjetra,thjesht qeshim!!
  Nga ValjetaVali nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 17-05-2012, 08:49 PM
 3. Telekomedi te Vjetra ne Vite
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 19-03-2012, 10:16 PM
 4. Foto Te Vjetra Te SHQIPERISE
  Nga daku323 nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 23-05-2009, 10:06 PM
 5. FIA terhiqet, 2009-ta me rregullat e vjetra
  Nga Kliton nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-03-2009, 10:16 AM