Facebook do te mbyllet me 15 mars !


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12

  Facebook do te mbyllet me 15 mars !

  Receta Gatimi

  Mark Zuckerberg njoftoi sot se FaceBook do te mbyllet ne muajin Mars bėnė tė ditur faqja e internetit weeklyworldnews.
  E tėrė kjo pėr shkak se menaxhimi i faqes ėshtė bėrė shumė i vėshtirė.

  “Facebook ka dalur jasht kontrollit ” tha Zuckerberg nė njė konferencė shtypi jashtė zyrave tė tij nė Palo Alto, “dhe stresin qė ma
  ka shkaktuar menaxhimi I kėsaj kompanie ma ka shkatėrruar jetėn time. Unė kam nevojė qė ti jap fund gjithė kėsaj ēmendurije.”

  Zuckerberg vazhdoi duke shpjeguar se duke filluar nga 15 marsi, pėrdoruesit nuk do tė jetė nė gjendje tė kenė qasje nė llogaritė e tyre.
  “Pas 15 Marsit e gjithė faqja do tė shkatėrohet”, tha Avrat Humarthi, zėvendės president I punėve teknike nė Facebook. “Pra, nėse ju deshironi qė ti keni tė gjitha gjėrat tua qė I keni postuar, unė ju rekomandojmė qė ti shkarkoni nga interneti para se biznesi ynė tė mbyllet pėrgjithmon” kė thėnė Humarthi ”

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  E lezetshme kjo, por e pa besueshme haha!

  ju te tjeret ēfare mendoni?

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ne fakt si e pa besueshme duket , por pse do perhapeshin zera kot nqs sdo ish e vertet ?!.....un them ishallaaaaa mase mbyllet ,,,qe te kemi me shum antar ne forumin ton

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Reni lajm i mir Nisi themelet

 5. #5
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Nuk mendoj se do mbyllet...Edhe nqs mbyllet nuk besoj se arsyeja do ishte nga menaxhimi i veshtire. Me aq fitime sa ka mund ta beje menaxhimin me te thjeshte, plus pse ta mbyllte nqs nuk ia del me menaxhimin kur mund edhe ta shesi...Kohet e fundit ka pasur dhe oferta te majme, prandaj, se besoj kete lajm...

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  nuk osht e ver8 kjo, Facebook nuk do te mbyllet! Ndoshta do te ndryshoje dizajnin ne mars, por mbyllje nuk ka !

 7. #7
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  nuk osht e ver8 kjo, Facebook nuk do te mbyllet! Ndoshta do te ndryshoje dizajnin ne mars, por mbyllje nuk ka !
  Foli shefi...e tha qe nuk mbyllet dhe pik...haha...(shaka)...

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahahhaha smokcing jo po 1me kjo i bjen absurde mu mbyll 1 rrjet social me mbi 500milion antar. Osht e njejta sikur me thon mbyllet Shqiperia dhe asnji banor nuk ka drejte te dalin jasht Shqiperise, pa mar parasysh me viz apo me nenshtetsi te huajen

 9. #9
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Hall mall i ka gjet shqiptaret do te mbydhet facebooku apo jo nuk do te mbydhet jo,e ka konfirmuar vet pronari Mark Zuckerberg qe jane vetem zera,as ndryshim te faqes nuk do te ket.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Mbyllet edhe Filesonic
  Nga vaaldr1n nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-09-2012, 11:46 PM
 2. Nuk do te mbyllet RapidShare !
  Nga vaaldr1n nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-03-2012, 10:56 PM
 3. Interneti do te Mbyllet me 8 Mars nga FBI
  Nga labja nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 29-02-2012, 11:47 PM
 4. LimeWire mbyllet pėrgjithmonė
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 01-11-2010, 09:22 PM
 5. Petronini ne 8.00(kur mbyllet dera)
  Nga Altin111 nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-02-2008, 06:55 AM