Sygjerim mbi Reality Show BBA


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Pyetje Sygjerim mbi Reality Show BBA

  Receta Gatimi

  sdo ish keq sikur ktu ne forum te kishim nje faqe enkas per big brother albania spektakli me i ndjekur deri tani ne shqiperi
  do kishim goxha per te folur , komentuar etj

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  BB4 e kan ber shum keq , nuk me pelqen fare

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  BB4 e kan ber shum keq , nuk me pelqen fare
  ne fakt as mua spo me terrheqin shum kta banoret sivjet ,,por kshu tham edhe vjet ne qe esht sh kot bb3 per shkak te asaj shpis se vjeter DHE CDO GJE NDRYSHOI (per mir)...te shpresojm se do ndodhi e njejta gje edhe sivjet

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Labja, flm per sygjerimin.

  Per spektaklin mund te perdoret kategoria e Kinematografis dhe Televizionit ose sapo hapa kete temen e re mbi Big Brother Albania

  Fakti qe shume persona nuk e preferojne spektaklet reality show, por nqs ke mendime dhe ndonjegje per te diskutuar je e mire pritur!

  Nqs e ndjek, mund te shkruash te preferuarin e dites, diskutimi qe te pelqeu etj...

  I mirepresim, mund tia sygjerosh dhe shoqeris qe e ndjek.

  Flm, mire u degjofshim.

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  flm renix.......tani do e kem vet merak kte tem

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  edhe nje korigjim te vockellllll fare , jam LABJA jo laja

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  edhe nje korigjim te vockellllll fare , jam LABJA jo laja
  sorry, e bera nga nxitimi diskutim te kendshem!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. [Sygjerim] Temat e marra nga faqet e tjera
  Nga vaaldr1n nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 08-09-2012, 11:31 AM
 2. Sygjerim
  Nga Noga nė forum Bashkėpuno, Propozoni Idet Tuaja
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 06-09-2012, 10:37 PM
 3. Video: Gjaripri kafsho njė vajzė nė Reality show
  Nga gjendar nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 30-03-2011, 05:29 PM
 4. Reality show; martese me nje te panjohur
  Nga Kliton nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 07-06-2009, 10:40 AM
 5. Lirenti Motor Show
  Nga daku323 nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 30-03-2009, 08:55 PM