Rezultati i sondazhit: Ēfare beni sapo hyni ne shtepi?

Votuesit
24. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Shktoj ne tualet

  5 20.83%
 • Ulem perpara TV/PC

  7 29.17%
 • Shkoj te haj/pij diēka

  4 16.67%
 • Shtrihem te pushoj

  3 12.50%
 • Behem gati per te dal prap

  1 4.17%
 • Tjeter... (shkruaj meposht)

  4 16.67%

Gjėja e parė sapo hyni ne shtepi?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 34 prej 34
 1. #21
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  kjo fjalia ne gjuhen e majdit perkethehet "ca ti them tani " .....
  Hhaha nga halli te them ashtu se nuk i shkruaj dot ato qe kisha ne mendje per ty hahah

 2. #22
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Hhaha nga halli te them ashtu se nuk i shkruaj dot ato qe kisha ne mendje per ty hahah
  nga halli jan dhe kto te qeshurat qe bere tani...dhe un ashtu bej kur ma bejn 8 me 2 ....

 3. #23
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ti e do 28 me 2 .....

 4. #24
  i/e rregjistruar 10% Maska e klau
  Anėtarėsimi
  Jan 2011
  Postime
  36
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  un zakonisht bej opsionin 3 ...por kur e kam me urgjenc direktttt e tek 1-shi
  nuk eshte se ne banjo shkon per raste urgjente por lahen duart gjeja e pare e duhur qe duhet te beje nje person sa hyn ne shtepi. me fal qe tu drejtova ty por duket sikur opsioni i pare i beka me turp me njerezit

 5. #25
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  kte periudh qe po na ben dhe koha mavri.....vete te pasyra te shoh ca i ber era flokve te mi ..

 6. #26
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  vrriiiuu... E n'dush

  Uji nxeht, koha e ftoft, ma then

 7. #27
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Laj duart pastaj te tera ato tjerat me radhe

 8. #28
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Hap deren...pasi hap deren...e mbyll.....hahahahahahha

  Asgje te vecant...gjerat e zakonshme....qe i duhen nje njeriu te lodhur pas nje dite te gjate pune!...

 9. #29
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  gjeja e par qe bej, pa hequr as kepucet...loz me macen time qe sa me degjon qe hy me del perpara e me verdalloset neper kemb
  hahahaha shpirti vogel 10. #30
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  e shti telefonin n'rrym! Kurr as 1 dit s'po qendron bateria...

 11. #31
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vaaldr1n Lexo postimin
  e shti telefonin n'rrym! Kurr as 1 dit s'po qendron bateria...
  te thash, o trim mos merr iphone

  zbraz, xhepat nga ēelsat, portofol, telefon

 12. #32
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  duke qene prinder duhet qe patjeter qe kontrolloj femijet ,si jane ,i kane bere detyrat ,ku ndodhen ne momentin qe un hyj ,etj etj .pastaj mvaret se dhe sa eshte ora e vajtjes ne shtepi,pastaj pasi jam siguruar ,e pi nje kafe me pakes muzike me tone te larta.

 13. #33
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ulem shplodhem e largoj qanten pyse mos ka ndonje 3 etj etj

 14. #34
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  te thash, o trim mos merr iphone

  zbraz, xhepat nga ēelsat, portofol, telefon
  hahahahaha, ee cka je ti

  edhe une zbraz xhepta dhe kerkoj krevatin te shtrihem!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 412
  Postimi i Fundit: 20-10-2014, 10:56 PM
 2. Gjeja e pare qe ju vjen ndermend ne keto momente
  Nga daniel dani nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 190
  Postimi i Fundit: 01-10-2014, 10:22 PM
 3. Gjeja e pare qe beni pasi ndizni kompjterin?
  Nga ReniX nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 16-05-2013, 08:25 PM
 4. Kordhoni i femijeve te sapo lindur.
  Nga kuklla nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-09-2008, 06:13 PM
 5. Cfare do te thote me ne fund, hyni dhe nuk do humbisni
  Nga EMAUS nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-06-2008, 10:45 PM

Etiketat pėr kėtė Temė