Rezultati i sondazhit: Ēfare beni sapo hyni ne shtepi?

Votuesit
24. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Shktoj ne tualet

  5 20.83%
 • Ulem perpara TV/PC

  7 29.17%
 • Shkoj te haj/pij diēka

  4 16.67%
 • Shtrihem te pushoj

  3 12.50%
 • Behem gati per te dal prap

  1 4.17%
 • Tjeter... (shkruaj meposht)

  4 16.67%

Gjėja e parė sapo hyni ne shtepi?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 34
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Gjėja e parė sapo hyni ne shtepi?

  Receta Gatimi  Cila eshte gjera e pare qe beni sapo hyni ne shtepi! Forca, jepini me sondazhin.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Gjeja e par futem ne pc ( kompjuter) dhe hap www.lirenti.com

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  lol te njejten gje! E modifikova pak opsionin dy

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e bleron12
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  84
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  gjeja e par hap facebook-un

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Bleron mund te votosh siper, ulem perpara PC-se

 6. #6
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Sondazh interesant. un behem gati te dal perseri

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  un zakonisht bej opsionin 3 ...por kur e kam me urgjenc direktttt e tek 1-shi

 8. #8
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  edhe un si labja 3-shin ..... dhe ne raste urgjente edhe 1-shi ......

 9. #9
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  si t`hi n`shpi Ulem para PC-s edhe e dhezi 1 cigare

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Nderrohem rri pushoj 1 or Behem gati te dal prap

 11. #11
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  nderrohem dhe rri mendoj cdo bej ........

 12. #12
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  gjeja e pare qe bej nderrohem dhe pastaj menjeher ne banjo per lare duart...me eshte bere fiksim, nuk prek asgje ne shtepi po nuk lava duart...

 13. #13
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  shum mir igli cun per shpi

 14. #14
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  veje muzik ne ful

 15. #15
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  i ndrroj rrobat hap netin lexoj shtypin

 16. #16
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Nderrohem rri pushoj 1 or Behem gati te dal prap
  e ka kuptuar qe edhe ne shpi esht i tepert ......

 17. #17
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  IK los me ndonje mace andej

 18. #18
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  IK los me ndonje mace andej
  kjo fjalia ne gjuhen e majdit perkethehet "ca ti them tani " .....

 19. #19
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  12
  Shtrihem te pushoj

 20. #20
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  e dhezi PC-n edhe e lshoj muziken n`78-sh

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 412
  Postimi i Fundit: 20-10-2014, 10:56 PM
 2. Gjeja e pare qe ju vjen ndermend ne keto momente
  Nga daniel dani nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 190
  Postimi i Fundit: 01-10-2014, 10:22 PM
 3. Gjeja e pare qe beni pasi ndizni kompjterin?
  Nga ReniX nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 16-05-2013, 08:25 PM
 4. Kordhoni i femijeve te sapo lindur.
  Nga kuklla nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-09-2008, 06:13 PM
 5. Cfare do te thote me ne fund, hyni dhe nuk do humbisni
  Nga EMAUS nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-06-2008, 10:45 PM

Etiketat pėr kėtė Temė