Si tė hapim njė sondazh!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Si tė hapim njė sondazh!

  Receta Gatimi

  Hapat qe duhet te ndiqni qe ta hapni nje sondazh ne forum!

  Hapi i pare - Krijoni nje teme te re

  Hapi i dyte- Aktivizimi i sondazhit  Hapi i trete- Krijimi i sondazhit  Video si te hapim nje sondazh


 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Si nuk kam krijuar ndonjher sondazh , shum e thjeshte flm Reni

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  pasi te kem shkruajtur nr e opsioneve cf duhet te bej ? se nuk e kuptoj si hidhemi nga hapi i dyt ne te tretin

 4. #4
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  pasi te kem shkruajtur nr e opsioneve cf duhet te bej ? se nuk e kuptoj si hidhemi nga hapi i dyt ne te tretin
  labe.....nuk jam i sigurte se nuk kam bere ndonjehere sondazh po besoj se duhet te klikosh tek posto temen e re
  provoje njehere se mbase qellon

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  po kam frik se mos hapet tema e re , dhe kur te klikojn te tj te jet bosh
  me mir po pres sa te vij dikush qe e di

 6. #6
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  po kam frik se mos hapet tema e re , dhe kur te klikojn te tj te jet bosh
  me mir po pres sa te vij dikush qe e di
  Po ti postoje se na bere kurioz tani.......
  Edhe po nuk doli sondazhi e rregullojn moderatoret pastaj.

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Labja, pasi te aktivizosh opsionin e sondazhit, shtyp, POSTO NJE TEME TE RE, ku do te hapet nje dritare tjeter me hapesira ku te shkruash titullin dhe alternativat e sondazheve!

  Provoje, se nuk prishet gje! Pastaj dhe po u prish, per ēfare jemi ketu

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Provoje ti njeher po u prish mer hidraulikun

 9. #9
  "Vlerėsoje veten, 20% Maska e ezel
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Vendndodhja
  world
  Postime
  128
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  por si ka mundesi se mua nuk me jepet opsioni per me hap nje tem te re

 10. #10
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ezel Lexo postimin
  por si ka mundesi se mua nuk me jepet opsioni per me hap nje tem te re
  sigurisht qe te jepet! Po jo tek kjo tema, por tek 1 forum i caktuar, sikur ajo tema me "hite 2013" qe kishe hapur.

  Pasi te hapesh temen, ndiq hapat si me lart per sondazh.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Sondazh mbi Korrupsionion ne Shqiperi
  Nga anonymus nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 12-07-2013, 03:44 PM
 2. Sondazh shokues nė internet (online)
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 24-11-2010, 08:52 AM
 3. Si ta hapim formatin .bin
  Nga endri007 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 12-02-2010, 07:39 PM
 4. Si te hapim nje file ISO?
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 23-07-2009, 03:14 PM
 5. Si te hapim nje msn live ose hotmail
  Nga juri nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 24-05-2009, 02:45 PM

Etiketat pėr kėtė Temė