Sporti 4x4 Extrem


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11

  Post Sporti 4x4 Extrem

  Receta Gatimi  Edhe kjo qenka e mundur, por une nuk e kisha provuar kurr .

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  shume i lezetshem! Mua me pelqen shume.

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Cfar fuqie motorrike , shum sport i bukur

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Sporti tė bėn mė tė zgjuar
  Nga vaaldr1n nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-03-2012, 08:54 PM
 2. Sporti pėr fėmijėt
  Nga ardona nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-01-2011, 09:34 PM
 3. XBOX 360 Extrem
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 01-03-2010, 06:10 PM
 4. Te zgjat sporti?
  Nga Altin111 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 07-01-2009, 01:57 PM
 5. SPORTI NE TV & SATELIT
  Nga Altin111 nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 06-12-2007, 08:34 AM