Sms befasuese


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  Smile Sms befasuese

  Receta Gatimi

  Vendos buzet mia mbi te tuat ,per te marre ndoshta jeten , cmrekulli!!!

  "Ej cben"-Me pyet nje ze ne rremuje,une ngre syte , heq buzet nga shishja

  dhe them duke qeshur:

  "JA PO PI UJE"
  .................................................. .......

  Kur trishtimi pushton jeten tende...

  Kur hidherimi pushton zemren tende...

  Kur syte e tu te mbyten nga lotet

  Une do te jem aty duke shitur facoleta...

  Bli 3 cope , nje e ke falas!!!

  .................................................. .........

  Kur te kujtohesh se je vetem , ktheje koken dhe do shohesh se ka te tjere si
  puna jote...

  Kur te shohesh se njerezit perreth teje po largohen , ti mos ki frike nga vetmia.....

  .... dhe kur me ne fund heshtja te mbizoteroje...

  vjen fatorino:-Ej zbrit nga autobuzi eshte stacioni i fundit!!!
  .................................................. ..........

  Kur te pash per her te par
  zemra ime mori zjarr
  kur te pash per her te dyt
  xixa me dolen nga syt
  kur te pash per her te tret
  thash do te dua per jet
  kur te pash per her te katert
  thash:me besove,po luaja teater!

  .................................................. ...............

  Jane ca lule me arome..do ti jap ti mbash ne dhome e sa here ti maresh ere do ti vyshkesh menjehere.

  .................................................. ...............

  Ne mengjes sme hahej buke se mendoja per ty
  ne dreke sme hahej buke se mendoja per ty
  ne darke sme hahej buke se mendoja per ty
  naten sme zinte gjumi se me hahej buke

  .................................................. .................

  Sinqerisht te kerkoj ndjese. E pranoj qe e kam ekzagjeruar me shakate ndaj teje,e kam kaluar kufirin.
  Duke shpresuar se do te me falesh nje dite te uroj fat ne jete.

  Me respekt NATYRA !

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  hahahaha vertet befasuese

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Me pelqeu shum

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Gallat qenkan

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  haha te forta qenkan,qenka si ligji dembelit qe thote: Kur te vjen deshira per pune,ulu dhe prit te kaloje.

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Kur trishtimi pushton jeten tende...

  Kur hidherimi pushton zemren tende...

  Kur syte e tu te mbyten nga lotet

  Une do te jem aty duke shitur facoleta...

  Bli 3 cope , nje e ke falas!!!
  hhahahhah sa me pelqu kjo!

 7. #7
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  hahahahah.......te bukura majdi
  po shkruaj edhe une disa

  Dua te te perkedhel, te ferkoj, te fus gishtin brenda teje..dua te te thith........
  Ah moj hunde e shkrete .....bela e madhe je kur te ze gripi

  Cdo nate shikoj ne enderr livadhe te pafund me lule shume te bukura, natyrisht edhe ty..........sepse livadhe pa lope nuk ka

  Disa thonese:sexi i paket i ben dem syve............
  Nese sheh gabime ortografike tek ky mesazh athere duhet te besh me teper

  Ne kete moment.......
  12 milion njerez shikojne televizor
  5 milion lexojne gazeten
  4 milion jane duke ngrene ........dhe
  nje budalla lexon mesazhin


  Nese ndonje nate shikon hijen e nje njeriu te gjate te shendosh dhe me mjeker dhe me nje thes ne shpine.........
  ..............cohu budalla, festat iken, eshte hajduti

  Sot po e shikoj se sa te vogel e kam.
  Nuk arrita as ta perkedhel pak se u zhduk nga dora.........
  Po ti pse qesh ore .....e ke me te madhe rrogen
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga 3r1k0; 17-01-2011 mė 08:45 PM.

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga 3r1k0 Lexo postimin
  hahahahah.......te bukura majdi
  po shkruaj edhe une disa

  Dua te te perkedhel, te ferkoj, te fus gishtin brenda teje..dua te te thith........
  Ah moj hunde e shkrete .....bela e madhe je kur te ze gripi

  Cdo nate shikoj ne enderr livadhe te pafund me lule shume te bukura, natyrisht edhe ty..........sepse livadhe pa lope nuk ka

  Disa thonese:sexi i paket i ben dem syve............
  Nese sheh gabime ortografike tek ky mesazh athere duhet te besh me teper

  Ne kete moment.......
  12 milion njerez shikojne televizor
  5 milion lexojne gazeten
  4 milion jane duke ngrene ........dhe
  nje budalla lexon mesazhin


  Nese ndonje nate shikon hijen e nje njeriu te gjate te shendosh dhe me mjeker.........
  ..............cohu budalla, festat iken, eshte hajduti

  Sot po e shikoj se sa te vogel e kam.
  Nuk arrita as ta perkedhel pak se u zhduk nga dora.........
  Po ti pse qesh ore .....e ke me te madhe rrogen
  hahahahahahahahahahahaha sa te bukura prz ...sidomos kjo e fundit

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  haha shume te forta dhe keto te Erikos!

 10. #10
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  hahhahaha te tera shum gallat

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Disa arsye befasuese pse duhet tė pini shumė kafe
  Nga vaaldr1n nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 21-02-2013, 08:34 PM