10 Libra Shqip per femije


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 19 prej 19
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  10 Libra Shqip per femije

  Receta Gatimi

  10 Libra Shqip

  1:Luli i vocerr
  2inoku
  3:Tregime
  4:Te vegjelit
  5erralla
  6:Libri i gabimeve
  7:Vjersha
  8ipi
  9:Nita
  10:Albumi


  Kodi:
  http://rapidshare.com/files/157943242/libra_shqip_per_femije.rar

 2. #2

  gabim

  Pershendetje ,jam shum i interesuar tti gjej keto libra po me sa duket kodi qe ke dhen me poshte ne postimin tende nuk ben del ERROR the file cold not be found

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Linku u azhornua

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e qween
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  in irana
  Postime
  207
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  e kujt tia jap kto librat una te dashurit?hahaha

 5. #5

  faleminderit

  Faleminderit shum shum

 6. #6
  i/e rregjistruar Maska e luanhysa
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  4
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Feja dhe ndikimi isaj tek ciftet

  feja ka nje ndikim te madh per ata qe epranojne zotin. vet e pranoj.sa per ndikimin ne cifte me fe te ndryshme them se nuk ka problem,pasi kam njerez te aferm qoft vajza apo djem te martuar me fe te ndryshme qe shkojne me mire se sa ciftet e tjera.

 7. #7
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  14
  shume faleminderit per keta libra...mua me pelqejne me shume se sime bije...

 8. #8
  i/e rregjistruar Maska e valbona01
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  3
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  mua me perqejne shume femijet por ne ditet dhe kushtet qe fatkeqesisht jetojme duhet te mendohemi mire per numrin e femijeve qe duhet te rrisim mendoj qe nuk ka vend shprehja cdo femije lind me rriskun e tij une jam dakort me thenien nje femije eshte pak tre jane shume dhe dy jane ideal s ka rendesi seksi boll te jene mire me shendet

 9. #9
  i/e rregjistruar Maska e bini32
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Postime
  2
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  si mund ti shikoj keto libra

  ju pershendes dhe ju falenderoj per keto tema aq te mira.

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e argjent23
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  48
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  a ka munsi ta di si muj ti shikoj kta libra

 11. #11
  i/e rregjistruar Maska e fjollaa
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  1
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  me falni a ben te dij si mund ti marr keta libra??

 12. #12
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Keta libra mund ti shkakroni ne kompjuterin tuaj ,dhe adresa eshte e postuar siper aty ku jan postuar dhe librat adresa eshte nga rapidshare dhe eshte funksionale , percfardolloj problemi mund te postoni perseri .kalofsh mir !

 13. #13
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  mun te them se i kam lexuar te gjitha keto libra dhe me kan pelqyre po me se shumti jan per femijet te vegjel

 14. #14
  i/e rregjistruar Maska e valaa
  Anėtarėsimi
  Sep 2010
  Postime
  1
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Zemer


  me kan pelqyer shum keto ibra sepse mekujtuanfemijrin time

 15. #15
  i/e rregjistruar Maska e Vlora Leci
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Postime
  1
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ku e gjete keto libra se edhe une po due me i pas se nuk po ka libra shqip ketu jom une ketu ju lutem me tregoni

 16. #16
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Libri i gabimeve tani e ka mbaru mbesa ime, edhe un e kam lexu shum i mir..

 17. #17
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Vlora, mund ti shkarkosh nga ajo adresa siper!

 18. #18
  i/e rregjistruar Maska e albipicirroku
  Anėtarėsimi
  Mar 2014
  Postime
  1
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Pershendetje!

  A mundeni ta rifreskoni linkun e mesiperm pasi shfaqet 'error' ne faqe per shkarkimin e librave per femije?. Ju faleminderit.

 19. #19
  i/e rregjistruar Maska e Helena78
  Anėtarėsimi
  Nov 2014
  Postime
  1
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  edhe une do kisha deshire po linku nuk punon

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 3 Libra per C++ Shqip
  Nga abdullah92 nė forum Gjuhėt e Programimit
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 15-06-2013, 11:50 PM
 2. Libra per Kompjuterat
  Nga ani milan nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-09-2012, 09:28 PM
 3. Libra te autoreve Shqipetare ne iBook ?
  Nga PoLiGrAfIkSi nė forum Shkrimtarė Shqiptarė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-06-2012, 04:43 PM
 4. Fjalori me i goditur shqip- shqip :lol:
  Nga EMAUS nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 25-01-2010, 09:18 PM
 5. Kerkese per libra elektronike
  Nga armendi1984 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 13-07-2008, 08:21 PM