Facebook fillon me emaila


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Post Facebook fillon me emaila

  Receta Gatimi


  Pėrdoruesit mė me fat nė Facebook, sot kanė pranuar njė porosi e cila i fton ata pėr pėrdorimin e Facebook Messages, shėrbimit tė ri i cili mundėson krijimin e emailit personal nė kėtė rrjet social, dhe shumė mė shumė se kaq.

  Mė saktėsisht, bėhet fjalė pėr pėrbrėrjen e re tė porosive elektronike nė Facebook, nė tė cilėn secili pėrdorues qė ka profil nė kėtė rrjet social do ta ketė adresėn e tij personale nė shėrbimin e Mark Zuckerberg-ut , ndėrsa thuhet se kjo do tė jetė mė ndryshe se sa emaili i zakonshėm, pa rubrikėn “subject” e shumė detaje tjera qė e ndryshojnė emailin, njėherė e mirė.

  Nėse nuk jeni nė mesin e atyre qė kanė marrė ftesėn pėr pėrdorimin e Facebook Messages, atėherė kėtė mund ta kėrkoni nė http://www.facebook.com/about/messages/. Natyrisht, nėse keni profil tė hapur.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Interesante, te shofim mos na thjeshtesone pune dhe jo te na hapi.

 3. #3
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ...... o.O me fal un akoma nuk po e kuptoj kete ............................................. ma sqaroni nje cik memir ju lutem ???

 4. #4
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Do te thote pak a shume qe ka hapur nje sherbim te ri te ngjashem me hotmail, gmail, yahoo, etj...Tani ti mund te kesh nje poste elektronike nga facebook...

 5. #5
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ..... o.O bobooo un kur nuk dal tani online ne chat lere me von pastaj ... nuk po me pelqen kjo gje !!

 6. #6
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Intereante ta provoj nje here nese na jepet mundsia.

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  ...... o.O me fal un akoma nuk po e kuptoj kete ............................................. ma sqaroni nje cik memir ju lutem ???
  dhe ai vete qe e ka krijuar se ka kuptuar mire. Mendoj se do jete diēka midis CHAT dhe EMAIL?

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  un mendoj se do te jet sikur @hotmail.com apo @gmail.com ose @yahoo.com kjo do te jete @facebook.com dhe do te kesh nje poste elektronike krejt normale sikur te permendurat me lart, dhe do t'mund te pranosh e-mails nga shoket ne facebook si "message" po ne inbox @facebook.com poashtu mund te dergosh

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ashtu e kisha menduar dhe un Iceman

 10. #10
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  dhe ai vete qe e ka krijuar se ka kuptuar mire. Mendoj se do jete diēka midis CHAT dhe EMAIL?
  hahahaha .......... te shofim ateher kur te dali ..............

 11. #11
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  dhe ai vete qe e ka krijuar se ka kuptuar mire. Mendoj se do jete diēka midis CHAT dhe EMAIL?
  hahahaha .......... te shofim ateher kur te dali ..............

 12. #12
  i/e rregjistruar 10% Maska e taniTT
  Anėtarėsimi
  Jan 2011
  Postime
  34
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  shume bukur, duhet provuar edhe kjo!

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  I erdhi ndonjeri emaili i konfirmimit?

 14. #14
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  mua ende jo ...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fillon stina e alergjive
  Nga ReniX nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-02-2013, 07:25 PM
 2. ‘VIP Shpija 3’ fillon mė 22 tetor
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-10-2012, 07:26 PM
 3. Kur floku fillon te rrallohet
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 20-08-2011, 02:23 PM
 4. Delta fillon shitjen e fluturimeve nė Facebook
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2010, 01:32 PM
 5. Fillon Euro 2008
  Nga ReniX nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-06-2008, 06:20 PM