Te duam ATDHEUN tone


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Te duam ATDHEUN tone

  Receta Gatimi

  Te gjithe ne e duam dhe mendojme per Atdheun tone. Por sa e njohim ne ate! Cfare jemi gati ne te bejme per vendin tone, sa e duam Memedheun.

  Ju mund te jepni mendimet tuaja ne lidhje me kete.

  Ketu eshte nje video qe mua personalisht me ngre moralin kur e shoh. Ne nje ndeshje te kombetares tone, tribuna e stadiumit mbulohet nga flamuri Kuq e Zi.

  http://www.youtube.com/watch?v=qws9lxY45WM

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Te duam ATDHEUN tone  wow shume e bukur kjo vertet


 3. #3

  Re: Te duam ATDHEUN tone
 4. #4
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Te duam ATDHEUN tone

  Pozita gjeografike!

  Shqiperia, ose zyrtarisht Republika e Shqiperise, kufizohet ne Veri me Malin e Zi, ne Veri-Lindje me Kosoven, ne Lindje me Republiken e Maqedonise dhe ne Jug me Greqine.
  Shqiperia laget nga dy dete, deti Adriatik ne perendim dhe deti Jon ne Jug-Perendim!
  Nje nga plazhet e shumta te Shqiperise


  Shqiperia ka nje siperfaqe prej 28,750 km katror dhe 362 km vije bregdetare. Rreth 70 % e vendit eshte mal. Mali me i larte eshte mali i Korabit ne qarkun e Dibres me nje lartesi prej 2,753m.
  Shqiperi ka klime kontinentale qe karakterizohet nga dimer i ftohte dhe vere e nxehte.
  Pas Tiranes qe arrin afersisht ne 800.000 banore vijne qytetet e tjera te medhenj si pershembull: Durrės, Elbasan, Shkodėr, Gjirokastėr, Fier, Vlorė, Korēė Kukės etj.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. E duam atdheun, por jo tė jetojmė nė tė. Pse?
  Nga Enkelejda_24 nė forum Diaspora Shqiptare
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 03-02-2013, 09:53 PM
 2. Duam “Love” nė vend tė “Like” nė Facebook
  Nga gjendar nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 05-04-2011, 06:22 PM
 3. Ēfarė duam ne!
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-03-2011, 06:30 PM
 4. Ēfarė duam ne!
  Nga ardona nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-12-2010, 01:37 PM
 5. Topi: Mbroni dhe siguroni Atdheun
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-12-2009, 08:53 PM