Hakerėt thyejnė llogarinė e Mark Zuckerberg


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Post Hakerėt thyejnė llogarinė e Mark Zuckerberg

  Receta Gatimi


  Mark Zuckerberg gjatė ditės sė sotme nė kuadėr tė faqes sė tij zyrtare nė Facebook propozoi qė tė heq dorė nga e tėrė pasuria e tij.

  Por natyrisht kjo gjė nuk ėshtė aspak e vėrtetė sepse Zuckerberg sot shijoi punėn e hakerėve. Mesazhi qė u paraqit nėn llogarinė CEO-sė sė Facebook ishte ky:

  “Le tė fillojė hakimi: Nėse Facebook ka nevojė pėr para, nė vend se tė shkojė tek bankat pse Facebook nuk i lejon pėrdoruesit qė tė investojnė nė tė nė formė shoqėrore? Pse tė mos transferohet Facebook nė njė “biznes social”, ashtu siē e ka pėrshkruar fituesi i ēmimit Nobel, Muhammad Yunus”.

  TechCrunch mė pas gjatė ditės ka njoftuar se faqja ėshtė fshirė. Zuckerberg sot jeton njė jetė “modeste”, por investitorėt e tij nuk kanė tė bėjnė me biznes social apo investime sociale siē kėrkuan hakerėt. Aty bėjnė pjesė investitorė Rus, investitorė nga Goldman Sachs dhe shumė kapitalistė tjerė. Ata nė asnjė mėnyrė nuk e kanė ndėrmend tė heqin dorė prej dividentėve tė tyre dhe tė pėrkushtojnė tėrė fitimet e sė ardhmes pėr ēėshtje sociale.

  Pėrveē kėsaj, nėse Facebook do tė dėshironte tė avancojė pėr tė mirėn e shoqėrisė, atėherė do tė kishte filluar mė sė pari duke rregulluar njė problem tė vogėl qė i mundėson ēdo hakeri tė qaset nė llogarinė tuaj duke shfrytėzuar njė rrjet qė nuk ka fjalėkalim. /pcworldalbanian.


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ec e merre vesh! Gjithesesi do te ishte kulmi dhe pse si hash code eshte #hackercup2011, pra turneu qe zhvillon Facebook per Hacker. Mund te jete nje si tip reklame

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Cudi po me duket,por ne qoftese e kane bere me te vertet,llogarite tona qenkan te pasigurta,dhe se llogarit tona si hyn ne pune ndonjerit

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Kliton, siguri 100% se besoj se ka ne rrjet. Thuaj qe duhet limituar futja e te dhenave shume personale. Numrin e telefonit pershembull nuk e shikoj te arsyshme ta vendos.

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Po po mire thua ti Reno,une kam futur nje numer aty qe nuk egziston

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ta marin fb ce dua kam profil ketu tek lirenti

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  nese ma hackin FB tybe keq osht, po ski qka i bon, shnosh na

  numrin e telefonit e kom pas jap 1 qe e kom pas ma moti, po tash se kom ato

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Motra e Mark Zuckerberg tani punon per Google
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-08-2012, 10:28 PM
 2. Mark Zuckerberg s'di tė vishet?!
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-01-2011, 05:45 PM
 3. Mark Zuckerberg ėshtė Njeriu i Vitit
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-12-2010, 07:23 PM
 4. Mark Zuckerberg: “Paratė dhe fama nuk mė kanė ndryshuar”
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-11-2010, 02:35 PM
 5. Mark Zuckerberg paraqitet nė The Simpsons
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-10-2010, 08:12 PM