Kthim ne kohe (foto nga femijeria)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 9 123456 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 170
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Foto Kthim ne kohe (foto nga femijeria)

  Receta Gatimi

  Si thoni sikur ktu te vendosim fotot tona kur kemi qen ----> ?

  kush do filloj i pari

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Po gjithmon ai/ajo qe hap temen nis i pari

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Si thoni sikur ktu te vendosim fotot tona kur kemi qen ----> ?

  kush do filloj i pari

  hahahha o labja po presim ty si inicjatore e temes me pastaj edhe ne ,ps ama se mos qeshni pastaj si kam dal kur isha e vogel!me nje cop buk ne dore hahah

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  jo jo , kam respekt per me te vegjlit un .......

  kush nuk e ka gati ta skanoj (nqs nuk perton ) dhe ta sjelli

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ok filloj un , po nuk e kam sigurin qe do coni dhe un foto dhe pastaj ngelem ------>

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Po ta ka then Renix etehere pa merak

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  1993
  ....

 8. #8
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  1993
  ....
  ti je kjo moj! uu sa femij i lezetshm tam si yll duke zbrit nga qielli

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  tashiiii ju mos na krahasoni me kta femijet ktu http://www.lirenti.com/showthread.ph...h-dhe-femijesh qe kan dal ne studio me aparate high tech
  un e shkreta kam dal perball diellit , shiko si me jan mbyll syt

  erina vije edhe ti ate foton me buk ne dor

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  labja, ēfare ngjyre i ke syte haha! Nga menyra se si eshte bere duket si femija i supermanit! Spo e kuptoja fare!

  shume bukur.

  Majdi, un do i postoj me gjithe qejf. Por ketu ku jam nuk kam shume kujtime femijerije. Disa do mundohem ti rekuperoj.

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  pse nuk duken se ca ngjyre jan ...kaf....

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Jo ishte cik veshtire haha!

  Un sa te gjeje fotot e mija, me thone se ngjaj shume me mbesen kur isha bebe. Per kete arsye ja mbesa e dyte meqe me ngjason shumeeee.


 13. #13
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Reno,po qe po ta shohesh me kujdes duke u bazuar tek foto mbeses tendo,krijon nje ide si ka qene Reni i vogel.

  Shume teme e bukur kjo,me pelqen,une kam shume foto kur kam qene i vogel dhe jane pa ngjyra normale se ska pas ateher aparat me ngjyra,por sa te gjej pak kohe do ta vendos dhe une nje me deshiren me te madhe..,

  labja paska qene me nerva ne foton e saj

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  hahahahaa sa e mir mbesa ...bucko qenka !
  por e ke ber me hilee renix , ne duam foton tende

  klinton te te bjer gjith ai djell ne sy e te jesh e buzeqeshur ...mos me pyet se un e di se ckam hequr ate dit , e mbaj mend si dije

 15. #15
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  shiko un sa te rregulloj dicka do ta ve dhe un nje foto po po pres erinen te veri 1

 16. #16
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ju te tjeter cfare po prisni!

  Tani beni krahasimin me mbesen:  RX me tezen, vitin se mbaj ment por aty tek 1-2 vjeē!

 17. #17
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Renix sa bucko paske qen .... hihiii ... shiko me mbesen ngjan vertet shum

 18. #18
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Po te vendos foton e komshies behet gje ?

 19. #19
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  diskutohet per foton ton jo te komshinjve ....................................

 20. #20
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Ju te tjeter cfare po prisni!

  Tani beni krahasimin me mbesen:  RX me tezen, vitin se mbaj ment por aty tek 1-2 vjeē!
  mua me ngjan sikur me shum ngjan me dean nga pjesa e syve & ngjyra e flokeve ...pastaj kjo mbesa qe ke ven pak me lart nuk esht bionde , kurse ti ashtu dukesh ........edhe i vogel serioz paske qen reni

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 9 123456 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. U be kohe e gjate qe...
  Nga labja nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 346
  Postimi i Fundit: 01-09-2013, 09:53 AM
 2. A ka kthim nė dashuri?
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 01-08-2013, 08:28 PM
 3. *~Sa kohe do prisnit...........*~
  Nga Alb-Angel nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 05-04-2013, 06:08 PM
 4. Foto - Si ishin dhe si jane! Kthim ne kohe!
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 30-01-2012, 01:35 PM
 5. Femijeria dhe rinia e yjeve
  Nga labja nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 22-03-2011, 07:11 PM