Receta Gatimi

Kthim ne kohe (foto nga femijeria)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 9 nga 9 FillimiFillimi ... 456789
Rezultatet nga 161 deri tek 170 prej 170
 1. #161
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  hahaha, isha bjonde e erret dhe u bera kafe erret , lool dhe une kisha ca onde e vogel dhe tani te drejta si fshese , lool

 2. #162
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  oo njesoj i kam....katastrof fare prz....srri dot pa i ngren . po si ja bere????
  dhe e di pse me vjen inat..se gishtat i kam te holl te gjat..te bardh.....kurse thonjt skandalllllll

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  hahaha, isha bjonde e erret dhe u bera kafe erret , lool dhe une kisha ca onde e vogel dhe tani te drejta si fshese , lool
  hahahahaha si fshes hahahaha....
  jo un kam ca dallg neper to

 3. #163
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  oo njesoj i kam....katastrof fare prz....srri dot pa i ngren . po si ja bere????
  dhe e di pse me vjen inat..se gishtat i kam te holl te gjat..te bardh.....kurse thonjt skandalllllll

  - - - Updated - - -


  po ja kjo arrihet me pune,me perpjekje...
  po ka lezet se me ngelen manikyrat jetim...

 4. #164
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  ncncnc....e mban sekret ti moj qelbesire...
  me thuaj sii ja bereee

  nejse , mos u mundo te ma thuash...se ne kte pjes jam rast i deshperuar

 5. #165
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  po hic icik durim dhe i lyeja me spec djeges...

 6. #166
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  po hic icik durim dhe i lyeja me spec djeges...

  hahaahahaha, me kujtove kur mamate benin gjoksin me spec per ti hequr gjirin femijes

 7. #167
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  hahaahahaha, me kujtove kur mamate benin gjoksin me spec per ti hequr gjirin femijes

  hahahahahha....ose me piper kam pare une...lol....

 8. #168
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  po kto metoda jan per femijet....se ne i lajm duart 100 her ne dit. dhe nga qe i laj shum shpesh...me zbuten ..dhe athere kam qejf ti ha hahaha

  presimmm foto te tjeraaaaaaaaaa

 9. #169
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  per-beba-me-grep1-525x700.jpg shume e ngjashme me kete gocen ketu ,dhe fotot tuaja shume te bukura

 10. #170
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  kur te kem kohe do e ve ndonje un

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
  per-beba-me-grep1-525x700.jpg shume e ngjashme me kete gocen ketu ,dhe fotot tuaja shume te bukura
  une ste besoj qe ke qen kaq e bukur

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 9 nga 9 FillimiFillimi ... 456789

Tema tė ngjashme

 1. U be kohe e gjate qe...
  Nga labja nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 346
  Postimi i Fundit: 01-09-2013, 09:53 AM
 2. A ka kthim nė dashuri?
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 01-08-2013, 08:28 PM
 3. *~Sa kohe do prisnit...........*~
  Nga Alb-Angel nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 05-04-2013, 06:08 PM
 4. Foto - Si ishin dhe si jane! Kthim ne kohe!
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 30-01-2012, 01:35 PM
 5. Femijeria dhe rinia e yjeve
  Nga labja nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 22-03-2011, 07:11 PM