Receta Gatimi

Nje vizite ne kopshtin Zoologjik


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  33

  Nje vizite ne kopshtin Zoologjik

  Disa foto me kafshe te egra nga kopshtet Zoologjik! Ne fakt mund ti postoja tek Flora dhe Fauna, por besoj se femijet mund te argetohen me shume duke i pare!

  Ne Kopshtin Zoologjik!

  Fillojme me Tigrin:


  Me pas vjen Luani mendjemadh!  Nje Lince:  Dhe nje Cjap i eger:

  Inteligjenca e nje Majmuni  (ne permbledhje mund ta shikoni dhe ne albumin ne profilin tim)

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  33
  Fotografi dhe Leopardi:  Leopardi


  Ujk

  Disa Shpend te eger:


 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  33
  Miku jone Elefanti  Ngrokondili duke bere banjo dielli  ngronkondila te tjere!!!  Hipopotami me te birin e tij te vogel 4 ton:  Foka (nje lloj i saj):
  Struci:


 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  33
  Gjirafa!  Nje lloj lejleku!!!  Papagall:  Partnerja e ketij siper!  Deve


 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  33
  Nje seri me zvarranikesh!

  Nisim me Iguana  Gjarperi me unaza:
  Mikrogjallesa bretkos e vocerr!  Partneret gjarprinj:  Gjarper:  Anaconda: cik e vogel  dhe gjarperi me zile:


 6. #6
  Anėtar i Integruar Maska e Ditixx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  348
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  kafshet ne foto jane fantastike por me mire ti leje ne habitatin e tyre jo ne kopesht zoologjik!

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  shum te bukura kafshet ( pervec ktyre te fundit )
  po si ka mundesi qe nuk ishin ne kafaze ?

 8. #8
  Anėtar i Integruar Maska e Ditixx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  348
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  pse neper kafaze? qendrojne ne nje siperfaqe te kufizuar(ne nje foto te gjarperinjeve duket teka ku jane te mbyllur) qe riprodhon pak vendin ku jetojne ne natyre por jo detyrimisht ne kafaze "burg".

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  33
  Jetojne ne vend te hapur te ngjashme me natyren e eger dhe qyhen kafshe te egra, por egersia e tyre ishte shuar - Ka nje xham trasparent qe i ndan nga njerezit.
  Shumica e tyre, skishte aq fuqi te ngrihej!!!!
  gjithesesi per femijet ishte shum argetuese!

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  33
  Gjarperinjet ishin neper zgavra te rrethuara me xham!

 11. #11
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Shum te bukura fotot

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  33
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Shum te bukura fotot
  Faleminderit

 13. #13
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  aa ti e ke hapur ketu kete teme se shkove ne zoo me femijet..mund te vije edhe ndonje foto te femijeve me kafshet apo jo?????

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ēifti gjerman zbuloi kopshtin me 9.800 vezė
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-04-2011, 07:14 PM
 2. Njė vizitė nė Muzeun e seksit nė New York...
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-12-2009, 12:59 PM
 3. Meta, vizitė nė Romė
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-10-2009, 07:20 PM
 4. E sulmon tigri, vdes roja ne nje kopsht zoologjik
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 27-05-2009, 04:26 PM

Etiketat pėr kėtė Temė