Receta Gatimi

Kerkesa per Tutoriale dhe Shpjegime?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 32 prej 32
 1. #21
  i/e rregjistruar 10% Maska e pirro
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  53
  Reputacioni
  0
  flm shume Kliton

 2. #22
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  e regullova shum faleminderit

 3. #23
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  A kish pas mundesi me me tregu dikush se si te postoj ndonje imazh, video apo si te hap nje teme te re, sepse ende nuk di ju pershendes.

 4. #24
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Erdi, shiko ketu http://www.lirenti.com/forumdisplay.php?f=20

  I ke te gjitha.

 5. #25
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Falemenderit EMAUS

 6. #26
  i/e rregjistruar 10% Maska e besmir0212
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  48
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  a mundet ksuh me e ba ndonje tutorial per me e instalu Need_For_Speed_Most_Wanted

 7. #27
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga besmir0212 Lexo postimin
  a mundet ksuh me e ba ndonje tutorial per me e instalu Need_For_Speed_Most_Wanted
  Gjeja me absurde qe me eshte kerkuar ndonjehere!!!

  Fut DVD ne lexues dhe jepi para!!!! Nqs e ke shkarkuar hidhe file ne DVD dhe digje me Nero apo tjeter.

 8. #28
  i/e rregjistruar 10% Maska e besmir0212
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  48
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Gjeja me absurde qe me eshte kerkuar ndonjehere!!!

  Fut DVD ne lexues dhe jepi para!!!! Nqs e ke shkarkuar hidhe file ne DVD dhe digje me Nero apo tjeter.
  ndoshta per ty asht absurde , po per mu sasht

  P/S FLM

 9. #29
  i/e rregjistruar 10% Maska e griseld
  Anėtarėsimi
  Dec 2009
  Postime
  24
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ju lutem a mund te me tregoni se ku ti gjej driverat per ket kompjtuer dell optiplex gx150.faleminderit

 10. #30
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga griseld Lexo postimin
  ju lutem a mund te me tregoni se ku ti gjej driverat per ket kompjtuer dell optiplex gx150.faleminderit
  ketu mund ti gjesh Driverat per Modelin tuaj Dell: _http://support.dell.com/support/downloads/index.aspx?c=us&cs=19&l=en&s=dhs&~ck=anavml

 11. #31
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Reni, po me kalojne ca viruse para ekranit, si mund te me ndihmosh

 12. #32
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  EMAUS instalo nje Antivirus nese nuk ke dhe beji nje skanim PC-s (kompjuterit) !

  Microsoft Security Essentials eshte mjaft i mire dhe nuk kerkon license, nese te duhet per shpejt e shpejt te keshilloj ate, e nese e ke per me gjate at`here mund te instalosh McAfee, Norton ose Kaspersky (Lider te Antiviruseve)

  Microsoft Security Essentials mund ta marresh nga linku me poshte:

  pasi te hapet faqja klikon mbi "Download it free* today" dhe do te kerkoje te zgjedhesh gjuhen dhe Sistemin Operativ (edhe ate 32 apo 64bit) dhe pastaj fillon shkarkimi...

  Nese don te dish dicka me shume mbi McAfee, Kaspersky apo Norton me poshte i keq linqet me faqet zyrtare

  Kaspersky Internet Security 2012:


  McAfee Total Protection 2011:


  Norton Internet Security 2011:


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Shpjegime te fjaleve te panjohura!
  Nga ReniX nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-03-2011, 10:22 PM
 2. Si tė bėjmė seks? Pozicione dhe shpjegime
  Nga ReniX nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 12-09-2009, 05:37 PM
 3. [VIDEO] Tutoriale mbi perdorimin e Forumit
  Nga Lirenti nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-01-1970, 01:00 AM