Receta Gatimi

Video mbi perdorimin e Forumit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Video mbi perdorimin e Forumit

  Disa video tutoriale qe do ju lehtesojne perdorimin e forumit:

  ne perpunim


  vizito linkun poshtė pėr videot e reja

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  33

  Re: [VIDEO] Tutoriale mbi perdorimin e Forumit

  Mund te gjeni Video mbi perdormin e forumit dhe Ne hapesiren e Guidave

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Llafazanet e forumit!:D
  Nga Alb-Angel nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 349
  Postimi i Fundit: 01-07-2013, 11:44 PM
 2. Kush me ndihmon ne perdorimin e nje pc apple me program linux
  Nga angelawithangela nė forum Apple Mac OSx
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 11-10-2010, 02:27 AM
 3. Shqipėria gati pėr pėrdorimin e sistemit 3G
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-05-2010, 10:37 AM
 4. Microsoft ndalon perdorimin e iPhone per punetoret e tij!
  Nga ReniX nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-03-2010, 01:33 PM
 5. [VIDEO] Tutoriale mbi perdorimin e Forumit
  Nga Lirenti nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-01-1970, 01:00 AM