Policėt e dehur rusė kėrcejnė mbi veturė (video)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11

  Post Policėt e dehur rusė kėrcejnė mbi veturė (video)

  Receta Gatimi

  Policėt e trafikut nė Krasnoturinsk nė Rusinė qendrore ishin dehur dhe kishin kėrcyer nė veturėn zyrtare, dhe kushdo qė i xhiroi dhe e vendosi videon nė YouTube, i vuri nė njė situatė tė pakėndshme me shefat.
  Policėt nuk ishin tė vetėm nė partyn e organizuar nė liqen. Me ta ishin edhe shumė civilė. Pėr efektet speciale tė ndriēimit, policėt pėrdorėn sirenėn e policisė, qė me siguri i impresionoi edhe tė pranishmit e tjerė, transmetojnė mediet kroate.
  Shefi i policisė sė trafikut, Juri Djomin, ka njoftuar nisjen e hetimit pėr kėtė ngjarje.


 2. #2
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  sa kam qeshur me keto efektet speciale

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Hahah sa gallat. Por pas si makin e vjeter per policin

 4. #4
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  kshtu i kan makinat ne vendet e thella keta sikure ne serrbi

 5. #5
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  ouuuuuuuuuuuuuuuuuuuu hahahahaha

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Keta qenkan Spat .

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Dasma ruse, nuses i bie fustani (VIDEO) !!
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 08-03-2012, 02:27 PM
 2. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 02-09-2011, 11:18 PM
 3. Reklama mė e mirė pėr veturė (video)
  Nga gjendar nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 25-02-2011, 05:40 PM
 4. I dehur pėr pak i shpėton vdekjes se sigurt(video)
  Nga gjendar nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 08-02-2011, 07:18 PM
 5. Gruaja e dehur niset ta marrė burrin e dehur
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 08-12-2009, 08:40 PM

Etiketat pėr kėtė Temė