Muzika juaj e preferuar?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 15 prej 15
 1. #1
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12

  Muzika juaj e preferuar?

  Receta Gatimi

  Kush eshte muzika juaj e preferuar ????
  Une personalisht nuk kam ndonje preferenc me pelqejn te gjitha po ju ??

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Un mund te them te kunderten, muziken qe nuk degjoj me shume

  Gjithesesi dhe mua si anetarja siper, degjoj te gjitha HITET, muzike alternative, R&B, Dance, Pop, RocK!

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ne fakt kam shum qe me pelqejn , por me shum ritmet latine...

 4. #4
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  un do te thoja Welcome to the Club haha

 5. #5
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  C'do lloj muzike qe te bene te kercesh qe leviz c'do qeliz tenden ....pa varsisht se ne pergjithsi degjoj muzik te qete...por vdesss per muziken ritmike....

 6. #6
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Muzika Pop!

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Hiphop!

 8. #8
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Nga e Hena deri te Enjten degjoje muzike te qet dhe nga e Premte deri te Dielen degjoje muzik ritmike

 9. #9
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  c'me eshte fiksuar kjo more zotttttttttttttt ahhahahah sa qejf e kam


 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  8
  muzika soul..

 11. #11
  I' aaammm uniqueeee! 20% Maska e Elti Vlore
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Vlorė vlla!
  Postime
  157
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9

  Kenga e preferuar deri tani. Mund ta kem degjuar mbi 1000here per 4-5dite dhe nuk me eshte merzitur.
  P.S: ate po degjoj dhe tani

 12. #12
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  C'do tingull qe te relakson....

 13. #13
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Tallava

 14. #14
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  all day & all night

  http://youtu.be/33jsQcS_hmI

 15. #15
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  HipHop, Chill me t'knaq <3 edhe Dubstep e ngoj... Op, edhe techno e house (:

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cili eshte Superheroi juaj i preferuar?
  Nga ReniX nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 04-10-2014, 07:42 AM
 2. Fruti juaj i preferuar
  Nga Kliton nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 06-03-2014, 09:22 PM
 3. Pjata juaj e preferuar!
  Nga ReniX nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 60
  Postimi i Fundit: 25-10-2013, 11:53 AM
 4. Emisioni juaj i preferuar....
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 25-04-2013, 10:26 PM
 5. Muzika juaj e preferuar ?
  Nga ulkina nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-02-2011, 03:40 PM