Rezultati i sondazhit: Ēfarė ju tėrrheq mė tepėr nė trupin e njė femre ?

Votuesit
15. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Kėmbet

  1 6.67%
 • Buzėt

  1 6.67%
 • Sytė

  4 26.67%
 • Flokėt

  2 13.33%
 • Lėkura

  0 0%
 • Fundshpina

  3 20.00%
 • Hunda

  0 0%
 • Tjetėr (specifiko poshte)

  4 26.67%

Cfare ju terrheq me teper ne trupin e nje femre ?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 29
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Cfare ju terrheq me teper ne trupin e nje femre ?

  Receta Gatimi

  Zgjidhni nje nga opsionet siper mbi pjesen qe ju terheq me shume tek trupi i nje femre!
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga ReniX; 05-02-2011 mė 11:06 PM. Arsyeja: text

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  admin fshije cik kte qe kam ber me siper se me doli pa dashje :S:S:S

 3. #3
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  nuk po shoh asnje un nga kto an qe ta bej kte sondazh ........

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  nuk po shoh asnje un nga kto an qe ta bej kte sondazh ........
  Po nuk mund ti ndajn mi

 5. #5
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  hahahhaahha e lart je Erinaa

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  hahahhaahha e lart je Erinaa
 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Un u tregova i sinqert dhe nuk ka nevoj me per shpjegim!

  Eriko qe ka zgjedh opsionin TJETER, duhet ta shpjegoj se ēfare eshte

 8. #8
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Un u tregova i sinqert dhe nuk ka nevoj me per shpjegim!

  Eriko qe ka zgjedh opsionin TJETER, duhet ta shpjegoj se ēfare eshte
  Po Reno ke te drejte.......GJUHA
  Vetem se voten tende nuk po e shoh...........

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  un votova per floket se ndryshe nuk i shikoja dot votat tuaja

 10. #10
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  un votova per floket se ndryshe nuk i shikoja dot votat tuaja
  un e gjeta menyren pa votuar haha megjithse votova per syt

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Lol, pse lejoheshin te votonin dhe femrat ketu haha!

 12. #12
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  po se nk po votonte njeri haha

 13. #13
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Une votova tjeter per arsyen se tek nje femer me terheqin tiparet e fytyres te nderthurura me njera tjetren, qe me siper ishin vec e vec. Nuk zgjodha njeren ne vecanti, sepse nje femer psh, mund te kete syte e bukur, por ama ska hunden e bukur, dhe duke mos patur hunden e bukur, ia heq bukurine edhe syve......

 14. #14
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  po te klikosh ten Numri, shikon ēfare ka votuar secili nga anetaret!

 15. #15
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  12
  Cfare ju terrheq me teper ne trupin e nje femre - te gjitha qka i ka te mira,por pak me me theks Syt

 16. #16
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  veshja ....e shoh me shum detaje

 17. #17
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Duart e kuruara...kepucet e pastra....ecja pa zhurm....floket e paster....(gjithcka qe eshte e paster)....po nese eshte brenda apo jasht mode nuk eshte se me bene pershtypje....pasteritia vlen shume....

 18. #18
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Duart e kuruara...kepucet e pastra....ecja pa zhurm....floket e paster....(gjithcka qe eshte e paster)....po nese eshte brenda apo jasht mode nuk eshte se me bene pershtypje....pasteritia vlen shume....
  ka shum rendesi pastertia nrm....po sot ska me njerez qe nuk lahen apo nuk pastrohen mii
  edhe nje vajz qe e shikon ne rrug qe se njeh , e shikon nga thonjt ti

 19. #19
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  votova
  .

 20. #20
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Nese behet fjale per femren qe dashuron, at'her gjithcka e saja me terheq jashtezakonisht shum, vazhdoj e mendoj per te,teksa e shikoj ne sy dhe ajo me shikon mua, zemra....! zemra rrahjet na i ndalon dhe futemi ne nje bote tjeter ku vetem ne te dy egzistojm.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 08-09-2015, 08:08 PM
 2. Ne nje ditelindje femre
  Nga stefo nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-02-2012, 11:38 AM
 3. Cfare ju ben pershtypje me teper te nje person ?
  Nga labja nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 09-05-2011, 09:56 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-11-2009, 02:55 PM
 5. Pjesa mė seksi nė trupin e njė femre?!
  Nga Altin111 nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 30-07-2007, 12:20 AM