Rezultati i sondazhit: Ēfarė ju tėrrheq mė tepėr nė trupin e njė femre ?

Votuesit
15. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Kėmbet

  1 6.67%
 • Buzėt

  1 6.67%
 • Sytė

  4 26.67%
 • Flokėt

  2 13.33%
 • Lėkura

  0 0%
 • Fundshpina

  3 20.00%
 • Hunda

  0 0%
 • Tjetėr (specifiko poshte)

  4 26.67%

Cfare ju terrheq me teper ne trupin e nje femre ?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 29 prej 29
 1. #21
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  Receta Gatimi

  Eh kam komshien gjithcka perfekte te gjitha mpelqejn

 2. #22
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  nuk qenkan ven ca pjes kryesore aty qe na terheqin me shum

 3. #23
  i/e rregjistruar 10% Maska e mi ra
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  69
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  mendja... per pjeset e tjera duhet te interesohen meshkujt .....

 4. #24
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mi ra Lexo postimin
  mendja... per pjeset e tjera duhet te interesohen meshkujt .....
  Mendja nuk eshte pjes trupi

  tema thot "cfar ju terheq me teper ne trupin e nje femre"?

 5. #25
  i/e rregjistruar 10% Maska e mi ra
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  69
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ka dhe opsionin " TJETER" .... MUA ME INTERESON TE THEM ATE QE ME DUHET .. pastaj olsi floket sjan pjese e trupit ....ose varet per cf flokesh e keni ju fjalen pastaj

 6. #26
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  dhe opsioni tjeter, prap per pjeset e trupit e ka fjal

  ate "floket" mund ta ket fout kjo hapsja e temes se mbse i pelqejn floket e veta

 7. #27
  i/e rregjistruar 10% Maska e mi ra
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  69
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  po cme duhet mua .. tema me difekte ,,pergjigjet ne pershtatje me temen........
  pastaj po nuk ishin pjeset e fytyres ( te cilat ndodhen ne koke .. bashke me truruin eeeee) cf do pelqehej ....gjymtyret dhe "kraharori" ..

 8. #28
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  si mo nuk na qenkan floket pjese e trupit te femres....po te kujt jan floket pastaj .....

 9. #29
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Tjeter, specifikimi mustaqet

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 08-09-2015, 08:08 PM
 2. Ne nje ditelindje femre
  Nga stefo nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-02-2012, 11:38 AM
 3. Cfare ju ben pershtypje me teper te nje person ?
  Nga labja nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 09-05-2011, 09:56 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-11-2009, 02:55 PM
 5. Pjesa mė seksi nė trupin e njė femre?!
  Nga Altin111 nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 30-07-2007, 12:20 AM