Kenge dhe Valle kushtuar Enver Hoxhes


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: FRAGMENTE NGA JETA DHE KARAKTERI I ENVER HOXHES

  Receta Gatimi

  Grupi i Bėnēės - Rrofsh sa moshė e kėsaj toke

  Kenge e asaj kohe dedikuar Enver Hoxhes!

  http://www.youtube.com/watch?v=nSAJN53G3Ro

 2. #2
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: FRAGMENTE NGA JETA DHE KARAKTERI I ENVER HOXHES

  Ja edhe nje tjeter qe ne fund te fundit eshte nje kenge e bukur.

  Grupi polofonik i Gjirokastres - Dilni se erdhi Enveri

  http://www.youtube.com/watch?v=NUwOo8U9Fts

 3. #3
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: FRAGMENTE NGA JETA DHE KARAKTERI I ENVER HOXHES

  Po ky ca ka qe qesh mer?!!!!


 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: FRAGMENTE NGA JETA DHE KARAKTERI I ENVER HOXHES

  Mua me pelqejne keto kenget i kendoj edhe vete

 5. #5
  i/e rregjistruar Maska e AMADEK
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  BRESCIA ITALI
  Postime
  6
  Reputacioni
  0

  Re: FRAGMENTE NGA JETA DHE KARAKTERI I ENVER HOXHES

  Emaus, shpresoj qė tė tė pėlqejė vetėm melodia , se pėrndryshe do tė ishe preokupuese

 6. #6
  i/e rregjistruar Maska e AMADEK
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  BRESCIA ITALI
  Postime
  6
  Reputacioni
  0

  Re: FRAGMENTE NGA JETA DHE KARAKTERI I ENVER HOXHES

  Emaus, shpresoj qė tė tė pėlqejė vetėm melodia , se pėrndryshe do tė ishe preokupuese

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: FRAGMENTE NGA JETA DHE KARAKTERI I ENVER HOXHES

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga AMADEK\";p=\"15421
  Emaus, shpresoj qė tė tė pėlqejė vetėm melodia , se pėrndryshe do tė ishe preokupuese
  Shiko amadek, mua me pelqen melodia dhe fjalet po pa u vene dhe aq rendesi fjaleve sikur jane per enverin, mua me duket sikur jane per malet fushat etj * *per shqiperine * *

 8. #8
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: FRAGMENTE NGA JETA DHE KARAKTERI I ENVER HOXHES

  me vjen keq qe e kini bere lemsh temen, duke filluar nga daku e deri ne fund, daku nqs kishe deshire te vije kenget, tek muzika mund te hapje nje teme tek muzika me titull kenge kushtuar enverit. Kjo teme kishte fakte historike mbi ate qe per me shume se 40 vjet mashtroi poppullin shqimtar. ME RESPEKT KUKLLA (shpresoj qe renix te editoje cdo postim qe nuk i perket temes)

 9. #9
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: FRAGMENTE NGA JETA DHE KARAKTERI I ENVER HOXHES

  Kuklla! Me duket se vete titulli i temes e lejon kete, pasi edhe keto video aspekte nga jeta e "Xhaxhit" jane! Une kisha ndermend te vendosja ketu nja dy dokumentare shume interesant per jeten e tij, por meqe qenka keshtu, hajd mos u merzit! Nuk e bej me! Sorry!

 10. #10
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Kenge dhe Valle kushtuar Enver Hoxhes

  ej kush ka hequr postimet e mia fillestare

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Kenge dhe Valle kushtuar Enver Hoxhes

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kuklla
  ej kush ka hequr postimet e mia fillestare
  Mos behet fjale per keto?

 12. #12
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Kenge dhe Valle kushtuar Enver Hoxhes

  po renix

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e argjiro
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  milano
  Postime
  108
  Reputacioni
  0

  Re: Kenge dhe Valle kushtuar Enver Hoxhes

  ua po un ke kam qene keto dite?? daku paska ven kenge qe flitet dhe per mua...dhe per ate qe simpatizoij une
  bravo shoku daku!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Enver Idrizi karatisti Shqiptar
  Nga eugjeni nė forum Sporti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-06-2009, 08:55 PM
 2. Muzike te ndryshme - Valle
  Nga zeqqqa nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-03-2009, 11:25 PM
 3. Sot ditelindja e Enver Hoxhes, c'mendoni per te?
  Nga Nerti nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 06-11-2008, 06:46 PM
 4. Pershendetje per njeri tjetrin me kenge e valle!:P
  Nga Alb-Angel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 31-10-2008, 12:51 PM
 5. Fragmente nga Jeta dhe Karakteri i Enver Hoxhes
  Nga kuklla nė forum Historia Shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 25-10-2007, 09:44 AM