Si te mbrojme kompjuterin nga Hakerat?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Talking Si te mbrojme kompjuterin nga Hakerat?

  Receta Gatimi

  Si hapi i pare eshte instalimi i nje Antivirusi qe videon mund ta gjeni ne kete adrese

  Hapi i dyte eshte monitorimi i trafikut te rrjetit?

  A ka ndonje program qe e ben kete automatikisht??!?

  Po ka shume programe qe sherbejne per kete rast si me pagese dhe falas ne perdorim personal. (zgjedhja jone eshte ajo FALAS )

  Shikoni Video tutorialin mbi instalimin dhe konfigurimin e nje Firewalli


 2. #2
  PHP/CSS/HTML/Developer 10% Maska e V1S4R
  Anėtarėsimi
  Mar 2012
  Vendndodhja
  tok
  Postime
  19
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  nuk hapet
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga ReniX; 05-04-2012 mė 09:25 PM. Arsyeja: link

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Do te perpiqem te rikuperoj keto video!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Hakerat Shqiptar u Hakmerren atyre Ruse!
  Nga thekingofcs nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-08-2010, 06:14 PM
 2. Hakerat vjedhin miliona $ me Kredite Karboni
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-02-2010, 10:39 AM
 3. 4 Hakerat Me te Famshem ne Bot
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 29-06-2009, 08:03 AM
 4. Si te mbrojme kompiuterin tone pa asnje kosto!
  Nga Nerti nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-01-2009, 02:59 PM
 5. Kompiuterat e kontrolluar nga Hakerat
  Nga ReniX nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 26-01-2007, 03:59 PM