“Drejtuesit e Google thonė se kanė pasur bisedime paraprake me Twitter nė muajt e fundit pėr tė studiuar mundėsitė pėr blerjen e kompanisė ", Shkruan Wall Street Journal.

"Bisedimet nė kėtė moment nuk jkanė arritur nė asnjė pėrfundim," tha gazeta duke cituar burime financiare tė kėtyre faqeve.

Kompanitė tashmė si blerėsit e mundshėm thonė se faqja sociale ėshtė vlerėsuar deri nė 8 dhe 10 miliard dollarė " . / bw /